Project Manager: більше 130 майбутніх спеціалістів на півшляху до завершення курсу! 😎

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

9 травня стартував курс з проєктного менеджменту для початківців і світчерів👨‍💻

Більше 130 мотивованих студентів розпочали навчання разом із досвідченою Regional Deployment Manager’кою компанії Gameloft Анною Платоновою.

Наразі слухачі курсу вже на екваторі свого навчання! Під час продуктивних занять студенти вже охопили теми:

🔆 проєктний менеджер і проєкт;
🔆 життєвий цикл проєкту;
🔆 визначення клієнта та замовника, робота з вимогами;
🔆 управління пріоритетами і терміном реалізації проєкту;
🔆 управління ризиками;
🔆 основи методів Kanban і Scrum.

Завдяки професіоналізму спікерки курсу Анни і наполегливості студентів, учасники поступово отримують професійні навички і вже набагато впевненіше почуваються при виконанні домашніх завдань і обґрунтуванні власних думок та запитань.

Компанія Gameloft, завдяки якій проводиться курс, — видавець і розробник відеоігор зі штаб-квартирою в Парижі й студіями більше ніж в 20 країнах світу. Команда розробляє ігри для різноманітних платформ і співпрацює з такими всесвітньо відомими компаніями, як Marvel, Disney, Illumination.

Як інші ІТ-компанії, які активно долучилися до кібервійни з початку повномасштабного вторгнення, Gameloft також робить свій внесок до інформаційного опору: розробляє український продукт, додає національних культурних персонажів у глобальні версії своїх ігор і посідає місця в номінаціях міжнародних конкурсів.

Команада Kharkiv IT Cluster дуже щаслива бачити вмотивованих майбутніх спеціалістів на курсі! Ми бажаємо учасникам подальших успіхів у навчанні і дуже дякуємо лекторці курсу, Анні, і компанії Gameloft за курс! Далі — більше!

Рекомендовані матеріали

Коментарі