Project Management Course: вітаємо учасників із завершенням навчання!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

1 липня завершився двомісячний курс із проєктного менеджменту від Kharkiv IT Cluster та ІТ-компанії Gameloft ❤️‍🔥

⚡Курс розробила Анна Платонова — Regional Deployment Manager із багаторічним досвідом роботи в компанії Gameloft.

Протягом 12 занять, підкріплених практичними домашніми завданнями, учасники опанували матеріал, який стане міцним підґрунтям для початку кар’єри в проєктному менеджменті

🤞🏻 Серед тем, які охопив курс, були:

👉🏻 життєвий цикл проєкту;
👉🏻 робота з вимогами;
👉🏻 управління пріоритетами й терміном реалізації проєктів;
👉🏻 методи управління проєктами Kanban, Scrum;
👉🏻 класичне управління проєктами та Agile;
👉🏻 управління ризиками;
👉🏻 ретроспектива й комунікація;
👉🏻 робота з командою та мотивація;
👉🏻 Hard skills та Soft skills для менеджера.

Незважаючи на виклики війни й довготривалі відключення світла, більше 130 студентів і світчерів долучилися до занять, 59 із них отримали сертифікат із підтвердженням набутих навичок і знань ⭐

Найактивніша учасниця курсу, Куценко Марта, отримала подарунок від партнера Харківського ІТ Кластера UKRSIBBANK, конкурс на який було оголошено на початку занять🤩Передаємо Марті найщиріші вітання !

Команда Kharkiv IT Cluster щиро вдячна спікерці курсу — Платоновій Анні за ініціативу й вагомий внесок у розвиток молодих спеціалістів!

Відгуки учасників👇

«Дуже вдячна Анні за курс! Дійсно багато корисної інформації, яка на рівень вище, ніж платні курси», — підкреслила Олена, учасниця курсу.

«Щиро вдячний Анні та організаторам за такий цікавий, ґрунтовний та професійний курс», — написав Олександр, учасник курсу.

«Це найкращий онлайн курс, який я проходила. Було відчуття, що ми працюємо в одній команді офлайн», — наголосила Тетяна, учасниця курсу.

«Дуже задоволена, що потрапила на цей курс! Буду стежити за анонсами, щоб не пропустити інші курси, які можуть мене зацікавити!», — Світлана, учасниця курсу.

А ми погоджуємося з останнім відгуком! Запрошуємо долучатися до наших соціальних мереж і стежити за наступними анонсами курсів і вебінарів віж Kharkiv IT Cluster!

Наступний масштабний курс буде за темою «Основи дизайну», який відбудеться в межах проєкту Teachers2IT. Старт уже 8 липня, деталі тут 🤩

Довідка:

Gameloft — видавець і розробник відеоігор зі штаб-квартирою в Парижі й студіями більше ніж в 20 країнах світу. Команда розробляє ігри для різноманітних платформ і співпрацює з такими всесвітньо відомими компаніями, як Marvel, Disney, Illumination.

Як інші ІТ-компанії, які активно долучилися до кібервійни з початку повномасштабного вторгнення, Gameloft також робить свій внесок до інформаційного опору: розробляє український продукт, додає національних культурних персонажів у глобальні версії своїх ігор і посідає місця в номінаціях міжнародних конкурсів.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі