Prof2IT: перенесено курс підвищення кваліфікації ІТ-викладачів «‎Методи й засоби обчислювальної математики з Python»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster і компанія INSART анонсують новий мета-курс підвищення кваліфікації для ІТ-викладачів — «‎Методи та засоби обчислювальної математики з Python»

Цей курс призначений для викладачів, які прагнуть поглибити свої знання й отримати практичні навички у використанні й викладанні мови програмування Python для вирішення завдань обчислювальної математики.

Мета курсу

Мета нашого курсу — забезпечити учасникам глибокі знання й практичні навички, необхідні для успішного викладання обчислювальної математики з використанням Python. 

Заснований на потребах IT-індустрії, курс спрямований на підвищення рівня викладання актуальної інформації, відповідної сучасним вимогам технологічного ринку.

Зміст курсу

  • Основи Python для обчислювальної математики: розгляд базових конструкцій мови, оптимізованих для вирішення завдань обчислювальної математики.
  • Бібліотеки й фреймворки: вивчення популярних бібліотек, таких як NumPy, SciPy та Matplotlib, для вирішення складних обчислювальних задач та візуалізації даних.
  • Практичні завдання: розв’язання реальних завдань обчислювальної математики з використанням Python, що сприятиме формуванню практичних навичок учасників.

Деталі курсу

🗓 Кількість занять: 17 занять/+випускний проєкт

🎦 Місце проведення: онлайн, Zoom

🕰 Дата: уточнюється (орієнтовно липень 2024 р.)

🏆 Сертифікат: 4 кредити ЄКТС

🔗 Реєстрація за посиланням 👉 https://forms.gle/qPaZi4MQS2Mqb8Ei7

 

Спікер курсу

🗣 Спікер: Дмитро Єльчанінов, к. т. н., доцент кафедри комп’ютерної математики і аналізу даних Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Ed-Expert, INSART

 

Для кого призначений курс?

Цей курс націлений на підвищення кваліфікації та актуалізацію знань викладачів суміжних напрямів закладів професійно-технічної, фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти. 

Долучайтеся до нас, щоб разом вивчати й навчати новим методам і засобам обчислювальної математики з використанням Python. Разом ми будемо готувати майбутнє покоління IT-фахівців, здатних ефективно вирішувати завдання сучасного світу!

Завдання курсу будуть розміщені на навчальній платформі DrivEd, від компанії PioGroup Software для реалізації освітніх проєктів Kharkiv IT Cluster.

🔥Підписуйтеся на наш телеграм-чат професійного ком’юніті, щоб не пропустити новини👉 https://t.me/+M7aTidCCZBQxMzY6

Рекомендовані матеріали

  1. prof2it-170-uchasnykiv-za-2023-rik
  2. реєстрація триває!-4-min
  3. prof2it-vstygnit-doluchytysya-anglomovnyj-kurs-iz-javascript-dlya-vykladachiv

Коментарі