Про професію бізнес-аналітика на воркшопі OPEN IT

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster провів воркшоп по Business Analyst в рамках проекту OPEN IT 2.0.
Пройшов він 8 жовтня в ХНЕУ імені С. Кузнеця для тих, хто хоче потрапити в IT індустрію та обирає професію своєї мрії.

Без бізнес-аналітика неможливо ефективно вибудувати процеси. Хто сумнівався до воркшопу –  тепер точно про це знає.

БА, керівник тренінгового центру AdvanceIT Олена Петрова розповіла учасникам про світ, в якому працює бізнес-аналітик, моделях взаємодії команди і про роль бізнес-аналітика в команді продукту.

У свою чергу Єгор Лекарев, практикуючий бізнес-аналітик компанії ITCraft, розповів про обов’язки BA, його роботі під час розробки проекту і цінності, яку він приносить компанії.

Kharkiv IT Cluster вже отримав позитивний фідбек про воркшоп і проект у цілому. Учасники відзначили, що аудиторія більш усвідомлено стала сприймати контент, брати участь в дискусії і розуміти, які саме їх чекають нові кар’єрні можливості. Це мотивує Kharkiv IT Cluster і спікерів ставати ще краще.

Мета Open IT 2.0 – ознайомити молодь з різноманітністю напрямків в IT індустрії. У другому сезоні упор іде на ті IT професії, в яких не потрібні знання програмування. Воркшопи корисні як студентам, які хочуть познайомитися з різноманіттям IT-професій, так і тим, хто змінюють поле своєї діяльності та починають працювати в IT.

Наступна лекція проекту OPEN IT 2.0:
Тема – Digital Marketing
Коли – 24 жовтень о 18:00
Де – Полтавський Шлях, 56 (вхід у дворі бізнес-центру “Optimum”) – станція метро Південний вокзал.

Про всі анонси та новини проекту можна дізнатися у Telegram-каналі https://t.me/openit2.

До зустрічі на заходах!


Довідка про проект:

Проект OPEN IT 2.0 – другий сезон серії навчальних воркшопів для студентів про нетехнічні професії IT індустрії. Прослухавши весь курс воркшопів другого сезону, учасники отримають базові знання, знайомство з професіоналами IT- галузі та відповіді на питання, що цікавлять. Спікерами проекту OPEN IT 2.0 виступлять фахівці рівня senior і вище.

Коментарі