практика 2024

Практика студентів 2024 Як минула перша практика сезону в компаніях Kharkiv IT Cluster?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

✈ Для студентів в ІТ практика є невід’ємною складовою навчання в університеті. Вона дозволяє студентам здобути практичний досвід і поглибити розуміння процесів, які відбуваються в реальних проєктах.

В Україні існує багато ІТ-компаній, але зважаючи на ситуацію в країні, практика для студентів ЗВО і коледжів ускладнюється нестачею ресурсів.
Однак спільнота Kharkiv IT Cluster робить усе можливе й неможливе задля забезпечення успішного старту молоді в ІТ 👨‍💻

Завершилася перша практика студентів у 2024 році 🤩

6 провідних IT-компаній Kharkiv IT Cluster — SDA Company, CHI Software, GoITeens, Veramed, EPAM та APIBEST — відчинили свої двері студентам «Інноваційного кампусу НТУ «ХПІ»» на програми практики, які тривали декілька тижнів.

30 студентів спробували свої сили з напрямів BackEnd, .Net, Front End, PM, Python під керівництвом і менторством професіоналів своєї справи з компаній 😲

Найкращі зі студентів в майбутньому мають перспективи працевлаштування в компаніях, а також перевагу при пошуці роботи завдяки позитивним відгукам менторів 🤗

Відгуки студентів

«Пройшовши практику, я здобув досвід у створенні й оптимізації серверної частини вебдодатків. Цей experience надав мені розуміння справжніх процесів, не на папері, і тепер я більш упевнено подаватиму сої резюме на вакансії. Дякую!»

«Я працював у напрямі Front End. Ці декілька тижнів дали мені розуміння, що створення сайту не завершується використанням HTML, CSS та JavaScript і мені ще багато потрібно вивчити»

«Моя практика в галузі управління проєктами була дуже цікавою і здається, це саме той напрям, у якому я хочу рухатися й надалі)»

Одна із основних задач Kharkiv IT Cluster — надавати можливості удосконалюватися студентам. Це є незамінним внеском в майбутній розвиток технологічного бізнесу нашої країни. Команда Kharkiv IT Cluster дякує компаніям SDA Company, CHI Software, GoITeens, Veramed, EPAM та APIBEST за ініціативу і залученість 👏

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

Коментарі