ppchelper-vid-mnews-digital-agency

PPCHelper від Mnews Digital Agency: Заощаджуйте до 30% робочого часу

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Складні часи потребують нових підходів в оптимізації роботи команди, і найкраще, що можна зробити, — це знайти рішення, яке підвищить ефективність та оптимізує кости.

Саме тому Mnews.agency розробили автоматизовану систему моніторингу рекламних кампаній у Google, яка змінила парадигму управління проєтами та спростила бізнес-процеси.

Рішення, яке змінило робочі процеси

Mnews.agency — це команда з 25 спеціалістів, які фокусуються на інтернет-маркетингу. У 2024 році вони набули статус преміум-партнера Google і розпочали співпрацю з Meta Business. Їхній бюджет під керування складає понад 6 400 000$ на рік.

«В 2022 році, як і всі, ми зіштовхнулися з викликами, до яких не були готові. Через деякий час стало зрозуміло: працювати, як раніше, не будемо. Повна зміна локації майже всієї команди та розуміння, що при цьому треба зберегти керованість, спонукали до пошуку нових рішень», — каже Михайло Клячко, власник і керівник mnews.agency.

Перед фахівцями постала задача: об’єднати події та дані з web-аналітики й рекламних кабінетів із фактичними задачами проєкту та здійснювати керований контроль.

Як цю задачу вони виконували раніше? Використовували скрипт в Google Рекламі, сповіщення в Google Analytics, дашборди в Google Looker Studio та Power Bi.

«У нас були бізнес-процеси, які дозволяють контролювати показники по цим звітам, витрачаючи час команди, і у випадку проблем або зміні показника проджект-менеджер вже ставив задачу в CRM системі спеціалісту для виконання», — розповідає Михайло Клячко.

Тоді фахівці працювали в офісі, не було повітряних тривог чи блекаутів. З початком повномасштабного вторгнення всі процеси, які працювали ефективно, почали давати збій.

«Ми добре зрозуміли, що нам потрібна система, яка б стала помічником для нашої команди. Яка б узяла на себе всі стандартні перевірки акаунтів за заданими правилами, і на основі цих перевірок вже формувала б задачі команді в CRM-системі», — зазначає Михайло Клячко.

З одного боку — треба було автоматизувати процес моніторингу, не створюючи додаткових трудовитрат. З іншого — треба було це якісно об’єднати з CRM, тому щоб без цього немає важеля контролю виконання задач.

Команда почала шукати рішення, але, на жаль, не знайшли те, яке б їх задовольняло. Тому, у період повної невизначеності вони почали створювати власний продукт.

Алгоритм, який виконує всю рутину

Шляхом підключення API Google та Meta, створення власної CRM-системи для вирішення задач діджитал агенції, яка займається трафіком, mnews.agency змогли побудувати ppchelper.net.

За допомогою цієї системи, користувачі можуть автоматизувати багато рутинних завдань. Які саме? Основна — керування лідами та проєктами, яка під собою розуміє:

  • Моніторинг показників реклами з google ads, google analytics, google merchant center, meta ads з автоматичною прив’язкою до фактичних задач.
  • Своєчасні сповіщення в telegram або на email щодо потреби оптимізації певних процесів.
  • Прозора система обліку трудовитрат по проєкту, яка дає змогу чітко розуміти, які задачі виконуються та скільки на це витрачається часу.
  • Єдиний інтерфейс для проджекта та спеціаліста, в якому вони бачать всі ключові показники: задачі, трудовитрати, проблеми і статистику.

«Ppchelper.net дозволив нам покращити якість та ефективність управління проєктами, вивільнити до 30% часу команди, покращити стосунки з партнерами та в рази підвищити керованість ключових бізнес-процесів», — ділиться результатами Михайло Клячко.

Зручна та безпечна організація робочого процесу

У контексті комфорту, Mnews Digital Agency забезпечує надійну організацію робочих потоків для своїх клієнтів.

Інтеграція Google з PPCHelper відбувається в два кліки, що дозволяє швидко почати використовувати систему. Налаштування роботи проводиться максимально зручно для користувачів. За потреби ви завжди можете звернутися за консультацією до експертів агенції. В систему влаштовано необхідні шаблони звітів та сповіщень. Вам лише потрібно обрати необхідні параметри.

Завдяки PPCHelper користувачі можуть значно підвищити ефективність своєї рекламної діяльності та заощадити час. Цінова політика стартапу прозора і приваблива. Немає обов’язкових щомісячних платежів — оплата проводиться лише за виконані дії в системі. Ціна за одну дію складає 4 центи, а середня вартість моніторингу одного проекту коливається від 1 до 5 доларів, залежно від обсягу та частоти перевірки показників.

PPCHelper пройшов перевірку Google і повністю відповідає політиці обмеженого використання. Це є гарантією, що всі дані користувачів захищені надійним шифруванням і використовуються лише з їх згоди, відповідно до політики обмеженого використання. Ви, як користувач, можете у будь-який момент закрити доступ до своїх даних в особистому кабінеті системи.

«В 2024 році ми вирішили відкрити доступ до системи зовнішнім користувачам та розвивати його як Saas-проєкт. Це дозволяє нам залучити додаткове фінансування сервісу та постійно покращувати його функціонал», — ділиться результатами Михайло Клячко.

Отже, PPCHelper від Mnews Digital Agency — це потужний інструмент, що полегшує роботу та допомагає зосередитися на важливих завданнях.

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — розвивайте ІТ-бізнес разом з нами!

Рекомендовані матеріали

Коментарі