Потрібно отримати платежі на багато ФОПів від закордонної компанії. Ваші дії?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Транзитний рахунок для іноземної компанії в Кредобанку – оптимальний спосіб розрахунків з-за кордону і оплати роботи багатьох ФОПів. Один рахунок – мінімум турбот.

Чому це вигідно? По-перше, тому що відкриття і обслуговування транзитного рахунку безкоштовне. По-друге, тому що це дешевше – компанія платить лише за один SWIFT-платіж, замість багатьох. По-третє – це спрощує роботу та оптимізовує процес. Бухгалтерія компанії не переймається і не здійснює платежі для кожного ФОПа окремо. Банк бере це на себе і, відповідно, не потрібно витрачати додаткові ресурси та час.

Що для цього потрібно? Підписати договір з Кредобанком, згідно з яким банк відкриває транзитний рахунок у валюті – євро або долар США – і надає доступ до онлайн-банкінгу. Банк також надсилає шаблон реєстру, де компанія прописує усіх ФОПів, яким потрібно надіслати кошти. Клієнт здійснює SWIFT-переказ на загальну суму для усіх ФОПів на цей транзитний рахунок. Опісля банк розподіляє кошти платежами для кожної фізичної особи-підприємця, згідно з поданим через онлайн-банкінг iFobs реєстром.

Відтак, іноземна компанія надсилає один платіж замість багатьох, економлячи при цьому на обслуговуванні та комісіях. Одна єдина комісія, яку оплачує замовник – від 0,1% до 0,5% від суми переказу і її оплачує відправник коштів. Комісія встановлюється індивідуально.

Словом, провадьте бізнес з Кредобанком і забудьте про зайві мороки. Дізнавайтеся деталі у Наталії Новожилової, директора регіонального центру з залучення клієнтів IT сегменту.

Тел.: +380632047064
Email: nlnovozhylova@kredobank.com.ua

Коментарі