GL_potrapyty_v_it_kompaniyu_u_2024_web

Не лише технічні позиції: як потрапити в IT-компанію у 2024 році

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Попри всі виклики, ІТ-сектор лишається ключовим в експорті послуг та пропонує перспективний карʼєрний шлях. Одна з найбільших IT-компаній в Україні GlobalLogic, що посіла 4 місце у рейтингу найпривабливіших компаній для українських айтівців, продовжує залучати талановитих фахівців. Команда розповіла, які напрями матимуть найбільший попит у 2024 році.

Станом на лютий 2024 року, GlobalLogic має понад 160 відкритих позицій у різноманітних проєктах. Більш ніж половина позицій (63%) передбачають віддалену співпрацю. Найактуальнішими напрямами є наступні:

  • .NET – 22 відкритих позицій;
  • Java – 21;
  • DevOps – 17;
  • C++ – 16;
  • QA Automation – 14GL_positions-414x414 Не лише технічні позиції: як потрапити в IT-компанію у 2024 році

С++ стек залишається актуальним котрий рік поспіль: у 2023 спеціалісти цього напряму також входили в топ найзатребуваніших. Навички C++ застосовуються під час створення ПЗ у сфері автопрому, медицині, для мережевих пристроїв, комп’ютерних ігор тощо.
Щоб надавати можливість розробникам-початківцям вдосконалити свої знання, GlobalLogic запускають новий курс GL BaseCamp C/C++ у Львові. Після завершення курсу, найкращі студенти зможуть приєднатись до проєктів компанії.

Не лише інженерні позиції: кого ще шукають в IT-компанії.

Свій шлях в ІТ можна почати не тільки з технічних спеціальностей. Наприклад, компанія шукає українців, які долатимуть довгі відстані на транспортному засобі в Італії та Іспанії і таким чином допоможуть інженерам у цифровізації карт.

«Свій шлях в IT-компанії я починала з ролі програмної координаторки 14 років тому, – говорить Анна Щербакова, операційна директорка GlobalLogic. – До речі, така тривала співпраця — популярна практика серед наших фахівців. 27% з 6500 спеціалістів в Україні співпрацюють з компанією понад 5 років».


Про компанію GlobalLogic

GlobalLogic, частина групи Hitachi, – глобальна IT-компанія з головним офісом у Кремнієвій долині. Присутня у 23 країнах світу та об’єднує майже 30 000 інженерів.

В Україні GlobalLogic входить до трійки найбільших IT-компаній. Понад 6500 українських інженерів компанії створюють цифрові продукти у ключових індустріях – медицина, автомобільна промисловість, телеком, будівництво, медіа, фінанси, напівпровідники та інше.
GlobalLogic відзначено як одну з найстійкіших компаній та найбільшого експортера України у 2022 році згідно з рейтингами Forbes. У 2023 році GlobalLogic увійшла до списку 200 найбільших приватних компаній України згідно Forbes. Також компанія є одним з найкращих роботодавців згідно з дослідженням Ernst&Young.

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. globallogic_6_mln_gryven_na_protezuvannya
  2. globallogic_istorii_vnesku_web
  3. ces_2024_rozrobka_globallogic_web

Коментарі