portal-osvitnih-proyektiv

Портал освітніх проєктів Kharkiv IT Cluster — створюй майбутнє ІТ-галузі разом із нами!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Команда Kharkiv IT Cluster реалізує понад 35 освітніх проєктів разом із провідними українськими ІТ-компаніями. 

Ми займаємося профорієнтацією школярів та абітурієнтів, проведенням гостьових лекцій від досвідчених ІТ-фахівців у ЗВО й коледжах, оновленням навчального контенту, підвищенням кваліфікації педагогів і підтримкою обдарованої молоді в галузі ІТ в Україні.

Проєктів багато, кожен з них має свої унікальні особливості й формат проведення, тож вибір проєктів для участі може стати непростим завданням.

Як обрати проєкти, які відповідають цілям і можливостям ІТ-компанії?

Освітня команда Харківського ІТ Кластера оновила портал проєктів та ініціатив. EDU-портал надає ІТ-компаніям можливість ознайомитися з освітніми ініціативами, які впроваджуються командою Харківського ІТ Кластера. Представники ІТ-компаній можуть обрати проєкти, які відповідають їхнім стратегічним цілям і галузям зацікавленості. Це дозволяє компаніям активно брати участь у розвитку освіти й підготовці молодих фахівців, які відповідають їхнім потребам.

Новий інформаційний ресурс містить вичерпну інформацію про всі актуальні ініціативи, які реалізує освітня команда Харківського ІТ Кластера.

Цей портал створений із метою забезпечення детальною інформацію про кожен освітній проєкт. Ви можете не лише ознайомитися з коротким описом проєкту й метою, задля якої він створений, а й дізнатися про етапи його проведення. Окрім цього, зрозуміти ролі, які зможуть розкрити потенціал працівників компанії в ролі менторів, спікерів і лекторів на освітніх заходах.

Висвітлена на порталі інформація дозволяє зрозуміти цінність участі в конкретному освітньому проєкті для компанії, а результати й досягнення дозволяють оцінити внесок у розвиток освіти, а також служать інспірацією та сприяють залученню до освітніх проєктів усе більшої кількості дружнього ком’юніті.

Запуск освітнього EDU-порталу підкреслює постійний розвиток ІТ-галузі в регіоні й прагнення Харківського ІТ кластера до підтримки й співпраці з індустрією в умовах постійних змін та інновацій.

Реєстрація на портал доступна за посиланням: https://edu-portal.com.ua/form-registration

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. EPAM звітує про 500 днів підтримки країни

Коментарі