podkasty-dlya-it-rozrobnykiv

ZONE3000: подкасти для ІТ-розробників

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Настав перший місяць літа, а ми не зупиняємось готувати для вас нові корисні матеріали спільно з нашим партнером — компанією ZONE3000.

Наша добірка цього місяця стане в пригоді розробникам, адже говорити будемо про найпопулярніші подкасти для девелоперів. Слухаючи їх, можна дізнатись останні новини індустрії, сучасні інструменти й технології, послухати інтерв’ю з експертами, надихнутись успішними кейсами та багато іншого. Крім того, це додаткова можливість прокачати англійську, адже наша добірка містить англомовні подкасти.

Обирайте, слухайте, дізнавайтесь нового та впроваджуйте свіжі ідеї у свої проєкти!

🎧 Developer Tea

Ведучий подкасту — Джонатан Катрел, Managing Engineer у компанії Guild Education. Подкаст орієнтований на розробників, але також буде корисним всім, хто цікавиться технологіями й професійним розвитком. У ньому часто беруть участь гості – топменеджери технологічних компаній, фаундери тощо. Теми охоплюють все: від хаків продуктивності до останніх тенденцій програмування. Епізоди тривають 20-30 хвилин, тож дуже зручно слухати їх у перерві або в дорозі.

🎧 Dev Interrupted

Подкаст охоплює широкий спектр тем, пов’язаних із розробкою, управлінням командами, покращенням продуктивності тощо. Ведуть його Ден Лайнз, інженер-програміст з багаторічним досвідом роботи в індустрії технологій, і Конор Бронсдон, експерт з технологій. Вони запрошують гостей з різних куточків світу і разом досліджують проблеми, з якими стикаються команди розробників ПЗ у сучасному середовищі.

🎧 The Changelog

Популярний подкаст для розробників, який охоплює різні теми, пов’язані з розробкою програмного забезпечення, стартапами, запуском коду в продакшн, відкритим кодом тощо. Щотижневі епізоди виходять у форматі інтерв’ю з лідерами галузі, розробниками та учасниками популярних проєктів з відкритим кодом. Головна фішка — це реальні історії, що допомагають висвітлити досвід людей, які створюють ці інструменти та працюють із ними.

🎧 Programming Throwdown

Кожен епізод подкасту — це діалог між ведучими, Патріком Віллером та Джейсоном Гаучі. Також вони запрошують гостей-експертів та ведуть цікаві розмови про безсерверні обчислення, робототехніку, машинне навчання, веброзробку тощо. Кожен епізод триває годину-півтори й супроводжується тайм-кодом.

🎧 Soft Skills Engineering Podcast

Цей подкаст зосереджений на розвитку soft skills, важливих для розробників. Він охоплює низку тем про навички спілкування, необхідні для успіху в технологічній індустрії, зокрема те, як вести складні розмови, як домовитися про підвищення зарплати та як побудувати міцну командну культуру. Також ведучі подкасту відповідають на питання слухачів і розглядають різні ситуації, з якими можуть зіштовхнутися розробники програмного забезпечення у своїй кар’єрі.

🎧 Syntax

Цей подкаст ведуть Вес Бос і Скотт Толінські, двоє досвідчених розробників, які обговорюють різні аспекти веброзробки, інструменти, технології та дають корисні поради для кар’єрного зростання. З 2017 року Syntax опублікував понад 770 епізодів подкастів про веброзробку full-stack, що охоплює JavaScript Server + Client, найновіші фреймворки, HTML, CSS, бази даних, середовища розгортання та багато іншого!

🎧 ShopTalk

Щотижневий подкаст про створення вебсайтів від Дейва Руперта та Кріса Койєра. У кожному епізоді Кріс та Дейв обговорюють широкий спектр тем, пов’язаних з веб-дизайном та розробкою, зокрема HTML, CSS, JavaScript, фреймворки, інструменти, архітектура та інші аспекти процесу створення вебсайтів. Ведучі часто запрошують гостей і обговорюють реальні проблеми, з якими стикаються розробники.

🎧 Software Engineering Daily

У кожному епізоді подкасту ведучий розмовляє з гостями, які є експертами у своїй галузі, та обговорює теми, пов’язані з програмною інженерією. Це може бути все: від технічних дискусій про архітектуру програмного забезпечення та розробку до обговорень технологічних трендів, стратегій ведення бізнесу в галузі ІТ, аналізу історій успіху та навчальних матеріалів.
Цей подкаст допомагає слухачам залишатися в курсі останніх тенденцій у світі програмної інженерії та дає купу інсайтів і знань для подальшого професійного розвитку.

🎧 CodeNewbie

Цей подкаст орієнтований на новачків у програмуванні. Тут проводяться інтерв’ю з розробниками про їхній шлях у кар’єрі, труднощі та успіхи. Учасники дискутують про технології, розповідають про свій досвід переходу в IT, діляться історіями і дають цінні поради для тих, хто тільки-но починає свій шлях у світі розробки.

🎧 Hanselminutes

Відомий програміст, викладач і спікер Скотт Гензельман запрошує цікавих гостей для обговорення новітніх технологій, програмного забезпечення та особистих історій зі світу IT. Подкаст присвячений різним темам, пов’язаним з технологіями, програмуванням, розробкою програмного забезпечення та IT-індустрією в цілому. Гостями шоу є експерти та інноватори з різних галузей, які діляться своїм досвідом, ідеями та новинами зі світу технологій.

Слухаючи ці подкасти, ви зможете не лише дізнатися багато нового, але й отримати натхнення для власного професійного розвитку. Тож сподіваємося, що у цьому списку обов’язково знайдеться подкаст, який стане вашим улюбленим.

Кайфуйте від навчання і кодуйте на повну. А якщо вам є що додати до нашої добірки, велкам у коментарі 😉

Ставайте частиною Kharkiv IT Cluster — будьте завжди в курсі останніх новин індустрії.

Рекомендовані матеріали

  1. ted-talks-favoryty-mynulogo-roku
  2. Як ефективно проводити мітинги — поради від ZONE3000

Коментарі