Guest Edu : побудова моделей у сучасній веброзробці

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

10 листопада Kharkiv IT Cluster разом із компанією Intellias провели гостьову лекцію для студентів Харківського національного університету радіоелектроніки, на якій дізнались, про фундаментальні складові сучасних вебтехнологій.

🗣 Спікер лекції — Олексій Черняк — Senior JavaScript Engineer (Angular), розповів про моделі DOM і BOM.

Сучасні вебтехнології містять різноманітні складові, які дозволяють розробникам створювати потужні й інноваційні вебдодатки.

❓Що таке DOM і BOM❓

DOM (Document Object Model) і BOM (Browser Object Model) — це дві різні концепції, пов’язані із веброзробкою.

🔸DOM — це структура, яка є документом вебсторінки у вигляді дерева об’єктів. Вона надає програмам JavaScript або іншим сценаріям зручний спосіб взаємодії з вебсторінкою. DOM — HTML-документ як ієрархічну структуру, де кожен елемент є об’єктом, атрибути й текстовий контент — це властивості цих об’єктів.

🔸BOM — це набір об’єктів у вигляді вебпереглядача й надають засоби для взаємодії з ним. До BOM належать об’єкти window, navigator, screen, history йінші. Основна ідея BOM — це надання інтерфейсу для контролю за вікном браузера, інформацією про сам браузер і взаємодією з іншими вікнами й фреймами.

Snymok-ekrana-2023-11-21-v-18.14.33-640x365 Guest Edu : побудова моделей у сучасній веброзробці

❗️️️️️️️DOM Events ❗️️️️️️️

DOM Events (події DOM) визначають взаємодію користувача або браузера з елементами сторінки. Ці події виникають у наслідок дій користувача або внутрішніх подій браузера й можуть викликати функції, які слухають ці події.

Snymok-ekrana-2023-11-21-v-18.16.17-640x359 Guest Edu : побудова моделей у сучасній веброзробці

Щоб дізнатися ще більше про те, як отримати запрошення на роботу, переглядай запис зустрічі!

👉Більше про «Побудову моделей у сучасній веброзробці»👈

Довідка:

Intellias — одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 3000 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії та Колумбії. Також Intellias представлений у Німеччині, США й Об’єднаних Арабських Еміратах.

Рекомендовані матеріали

Коментарі