Перший зелений транш на фінансування продажів електромобілів від UKRSIBBANK BNP Paribas Group

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

UKRSIBBANK BNP Paribas Group надав Porsche Finance Group Ukraine перший зелений транш на фінансування продажів електромобілів.

Співпраця демонструє прагнення сталого розвитку обох сторін, а також бажання зробити комфортні та екологічні електромобілі більш доступними для українських споживачів.

Адже все більше українців приділяють увагу відповідальному споживанню, що сприяє захисту довкілля, та надають перевагу зеленим товарам та чистій енергії без шкідливих викидів CO2. Так, лише за минулий рік обсяги продажів електромобілів в Україні зросли на 29% відсотків і за оцінкою аналітиків ця тенденція зберігатиметься.

Razdelytely-dlya-sajta2-1-640x44 Перший зелений транш на фінансування продажів електромобілів від UKRSIBBANK BNP Paribas Group

«Для UKRSIBBANK взаємодія з Porsche Finance Group Ukraine є гарним прикладом сталого фінансування та позитивного банкінгу. Фінансуючи проєкт кредитування електромобілів ми підтримуємо тих, хто розділяє нашу мету позитивного впливу на навколишнє середовище та робимо свій вклад в боротьбу зі зміною клімату. Ми націлені на довгострокову співпрацю у даному напрямі, адже і банк, і Porsche Finance Group Ukraine розділяють одні цінності та дотримуються високих етичних стандартів у своїй діяльності», – розповів Дмитро Цапенко, заступник голови правління, начальник корпоративного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

«Ми раді співпраці з UKRSIBBANK BNP Paribas Group та вважаємо цей напрям в Україні дуже перспективним. Ринок електромобілів у світі набирає стрімких обертів і можна з впевненістю сказати, що майбутнє за електрофікованими автомобілями. Porsche Finance Group Ukraine, як представник соціально відповідального бізнесу, вживає заходів з мінімізації впливу на довкілля та активно працює над запровадженням подібних проєктів у сфері зеленого фінансування і в Україні», — прокоментував пан Йоахім Арер, CEO Porsche Finance Group Ukraine.

Для групи BNP Paribas, частиною якої є UKRSIBBANK, «зелене кредитування» в Європі та США є однією з глобальних цілей сталого розвитку.

Нагадаємо, що UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Porsche Finance Group Ukraine співпрацюють з 2008 року.

Razdelytely-dlya-sajta2-1-640x44 Перший зелений транш на фінансування продажів електромобілів від UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Довідка: Porsche Finance Group Ukraine представлена в Україні компаніями «Порше Лізинг Україна», «Порше Мобіліті» та «Порше Страхове Агентство». Працює в Україні з 2008 року. PFG Ukraine є власністю австрійського «Порше Банку», який належить до «Порше Холдингу» (концерн Volkswagen). «Порше Холдинг» – найбільше приватне торгове підприємство в Австрії та одне із найуспішніших автомобільних підприємств Європи.

Porsche Finance Group Ukraine надає послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda, Porsche, MAN як для юридичних, так і для фізичних осіб. Крім того, Porsche Finance Group Ukraine пропонує корпоративним клієнтам послуги з управління автопарком та є посередником при видачі страхових полісів для покупців цих марок автомобілів.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group — працює на українському ринку з 1990 року. 60% акцій банку належать одній з найбільших фінансових груп у світі – BNP Paribas, а 40% – ЄБРР.

Як фінансовий партнер, банк сприяє клієнтам у реалізації проєктів, які формують та змінюють їхнє життя, та водночас дотримується інвестиційних принципів відповідального соціального та екологічного фінансування, етичності бізнесу, підтримує різноманітність та інклюзію, залучає до соціально важливих проєктів команду та партнерів, які розділяють цінності сталого розвитку.

Слідкуйте за новинами банку сайті, Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter та YouTube

Коментарі