Перший посібник з інвестування у нерухомість на ринку України!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Що таке інвестування у нерухомість? Скільки треба коштів, щоб почати? Як обрати об’єкт та площу для інвестування? Відповіді на ці питання, та ще на купу важливих ви можете знайти у спеціальному посібнику з інвестування від Строй Сіті Development Group!

Нерухомість вважається однією з найнадійніших форм інвестування. Особливо якщо ви шукаєте варіант вкладення коштів для довгострокової перспективи. Нерухомість: цілком реальна і матеріальна (на відміну від акцій чи тої самої криптовалюти), менш залежить від перипетій економіки (на відміну від інвестицій у бізнес), та приносить від 10 до 30 відсотків прибутку в середньому (на відміну від депозитів у банках).

Тож чом би й ні? Тим паче, що провідні експерти галузі та звітність говорить про зростання та посилення ринку. Так:
  • Згідно зі статистичними даним від міністерства фінансів, у 2021 році ціни на нерухомість у Києві зросли на 30%. У регіонах цифра трохи нижча, але також позитивна – від 10 до 30%.
  • Одна з найбільших промислово-інвестиційних груп України Smart Holding, стверджує що в середньому, прибутковість з інвестицій у нерухомість становить 12,5%. І це з урахуванням вторинної нерухомості. Первинна здатна приносити більше – до 30 і навіть 60%.

Головним спротивом проти інвестування у нерухомість у початківців була і лишається невпевненість у власних фінансових можливостях та необізнаність у середовищі. Ви теж сумніваєтесь, що можете собі дозволити таку розкіш? О, тоді рекомендуємо до прочитання нову книгу від експертів Строй Сіті Development Group:

“Інвестиції у нерухомість – це просто!”

Саме там ми детально розібрали:

  • Як перевірити надійність вкладень?
  • Як вибрати об’єкт нерухомості для інвестицій?
  • Як оцінити потенційну прибутковість об’єкта нерухомості перед покупкою?

Та ще декілька важливих питань щодо інвестування, які допоможуть вам не тільки почати, а й досягти успіху!

Звантажити книгу 

 

Коментарі