Parents2IT-3

Parents2IT: про можливості, перспективи й розвиток в ІТ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

23 травня Kharkiv IT Cluster та компанія Yael Acceptic провели інформативний вебінар для батьків Parents2IT на тему «Шлях в ІТ — чи підійде це вашій дитині?»

Спікером виступив Максим Зінченко, Frontend-Developer в компанії Yael Acceptic . Під час заходу ми розглянули важливі питання, які допоможуть батькам краще зрозуміти, чи підходить ІТ-галузь їхнім дітям.

Максим розповів про унікальні аспекти ІТ-галузі, зокрема швидкий темп розвитку, можливості для дистанційної роботи й високі заробітні плати. Водночас, він відзначив, що робота в ІТ може бути стресовою, вимагати постійного навчання й адаптації до нових технологій.

Також спікер рішуче розвінчав стереотип про те, що ІТ — це суто чоловіча галузь, адже в ІТ є багато жінок, які успішно працюють у різних спеціалізаціях.

Для того, щоб визначити спеціальність, яка підійде дитині найбільше, Максим рекомендує залучати дітей до різноманітних активностей, щоб спробувати себе в усіх напрямах. Це допоможе дитині зрозуміти, що їй найбільше подобається.

Окрім цього, Максим підкреслив критичну важливість англійської мови для кар’єри в ІТ. Більшість ресурсів, документації та спілкування з міжнародними колегами відбувається англійською. Він радить батькам підтримувати вивчення іноземних мов у своїх дітей.

Спікер оптимістично оцінив перспективи розвитку ІТ в Україні. Він зазначив, що українські фахівці високо цінуються на міжнародному ринку, а ІТ-індустрія продовжує зростати, створюючи нові можливості для молодих спеціалістів.

Вебінар виявився надзвичайно корисним для батьків, які прагнуть підтримати своїх дітей у виборі кар’єрного шляху в ІТ.

Переглянути запис вебінару можна за посиланням

Запис вебінару 

Дякуємо Максиму й компанії Yael Acceptic за змістовний вебінар і корисні поради!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2024

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. parents2it-obiznani-batky-uspishni-dity
  2. parents2it-yak-dopomogty-dytyni-pobuduvaty-kar-yeru-v-it
  3. parents2it-yak-mynuv-pershyj-vebinar-dlya-batkiv-novogo-sezonu

Коментарі