Освіта і Human Capital – в пріоритеті для Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

19-20 вересня Харківський IT Кластер взяв участь в міжнародній конференції, присвяченій питанням побудови інформаційного суспільства. 

Харків на конференції представляли виконавчий директор Кластеру Ольга Шаповал, а також Директор навчально-інноваційного інжинірингового центру ХНУМГ ім.Бекетова Віталій Зайцев.

Україна рухається в бік цифровізації економіки, переходу від паперового документообігу до електронного. Будуть спрощуватися і прискорюватися сервіси та процеси. Це є неминучим та означає, що незабаром виникне потреба в нових, складних програмних продуктах і сервісах, які створюватимуться українськими IT компаніями.

Країні потрібно все більше кваліфікованих девелоперів, і тому Харківський IT Кластер буквально з першого року свого заснування обрав своїм пріоритетом освіту й розвиток людського капіталу.

“Напрям education – один з пріоритетів, ми реалізуємо чимало проектів для дітей та студентів. Ми показуємо, що не потрібно їхати в іншу країну за гарною роботою і амбітними проектами – це все є доступним в Україні “, – впевнена Ольга Шаповал.

Бізнес теж активно бере участь в процесі. Тільки за останній рік дві компанії-учасниці Kharkiv IT Cluster відкрили корпоративні освітні центри і тепер навчають майбутніх розробників роботі з сучасними інструментами. Фундамент же закладає університетська освіта, тому Кластер залучає їх до ком’юніті, створюючи середовище для розвитку індустрії.

За мотивами XVIІI Міжнародної науково-практичної конференції «ПОБУДОВА ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА: РЕСУРСИ І ТЕХНОЛОГІЇ»

Коментарі