Особливості інвестування

Особливості інвестування в нерухомість зі stepINVEST

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

stepINVEST — це інвестиційно-консалтингова компанія, яка більш ніж 5 років спеціалізується на реновації об’єктів нерухомості у Харкові.

«Ми вдихаємо нове життя в об’єкти, створюючи простори для роботи та розвитку, і підвищуємо їх вартість», — саме так команда визначила суть своєї діяльності 5 років тому.

Але фундамент для stepINVEST був закладений ще раніше — у 2008 році, коли створили stepREALTY — компанію, що фокусувалася на купівлі, продажі та управлінні об’єктами нерухомості.

Практично кожна її угода була вирішенням інвестиційних задач клієнтів, але сам продукт не дозволяє забезпечувати більшу дохідність, на яку був запит. Кілька років були пошуки моделі з більш високою прибутковістю.
Інтуїція команди, довіра та підтримка партнерів дали результат, і в деяких проєктах була успішно протестована активна модель зі створенням додаткової вартості об’єктів нерухомості.

stepinvest_team-640x336 Особливості інвестування в нерухомість зі stepINVEST

Ця модель не тільки забезпечувала рівень дохідності від 15-20% (у залежності від типу об’єкту, обраної стратегії і термінів реалізації), а ще й згенерувала новий інвестиційний продукт — готовий арендний бізнес (ГАБ) з дохідністю 8-12% річних.

ГАБи за короткий час стали одним із затребуваних продуктів компанії, інвестиції в які залучалися в нових, для українського ринку, форматах — часткове та сумісне інвестування через корпоративний інвестиційний фонд (КІФ).

Важлива перевага цих форматів — можливість інвестувати у високобюджетні об’єкти нерухомості з невеликими, для цього ринку, чеками.

Особливий проєкт stepINVEST

До війни в портфоліо stepINVEST було більш ніж 20 реалізованих проєктів з прибутковістю від 15% річних, і всі вони знаходяться в місті Харків. Наймасштабніший з них, яким особливо пишається компанія, — EVOLUTION business park на вулиці Коцарській, загальна проєктна площа якого становить 50 тис. квадратних метрів.

Першим був заселений корпус IDEA ще в жовтні 2020 року. Його резидентами стали IT-компанії Харкова та інших міст. На відкритих майданчиках бізнес-парку проводили івенти різних форматів — екскурсії, презентації, корпоративні та тематичні заходи.

evolution_business_park-640x336 Особливості інвестування в нерухомість зі stepINVEST

Наприкінці грудня 2021 року на цокольному поверсі відчинили простір VMESTE, який після 24 лютого 2022 року став безпечним укриттям для багатьох містян.
На кухні VMESTE з перших днів війни й до сьогодні готують смачні й корисні обіди. Більше 120 тис. порцій приготовлено, розфасовано та доставлено нашим захисникам, мешканцям постраждалих районів міста та області.

Територія бізнес-парку час від часу стає логістичним хабом для гуманітарних вантажів, доставку яких організовує засновник stepINVEST Абдурахман Шайхалов разом з партнерами та друзями.

Сьогодні в робочі простори EVOLUTION business park крок за кроком повертається життя. Це IT-компанії, гуманітарні фонди та найбільш маленькі резиденти за всю нашу орендну історію — Honey Academy Club.

«Ми всі розуміємо, що на відновлення інвестиційної привабливості Харкову потрібен час. Й особливо гостро стоїть питання безпеки. Але в місті зараз знаходиться понад 1 млн мешканців. Тому ми не зупиняємось і вже сьогодні беремо активну участь у підтримці соціальних проєктів у Харкові через платформу «Моє місто Харків», офіс якого знаходиться в EVOLUTION business park», — коментує Абдурахман.

stepINVEST та IT

Більше 50% інвесторів та майже 90% резидентів об’єктів stepINVEST – це IT-компанії або приватні особи, пов’язані з IT-індустрією. Саме тому співпраця між stepINVEST та Kharkiv IT Cluster дає можливість бути корисними одне для одного, для Харкова та покращення його інвестиційного клімату.

Ставайте частиною великих змін та великої Перемоги — приєднуйтеся до Kharkiv IT Cluster!

 

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Банер з написом: "Бути в курсі змін завжди «на часі» — Legal talk від Kharkiv IT Cluster"
  2. Виклики для ІТ-керівниці у 2023 та як їм протистояти — Tech Women CommunITy
  3. Унікальні можливості для мемберів Kharkiv IT Cluster

Коментарі