Open IT: про тенденції та можливості ІТ-індустрії на першому воркшопі проєкту

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

20 вересня відбувся перший воркшоп з циклу проєкту Open IT, який мав неймовірний успіх і зацікавленість студентів, а також привідкрив завісу ІТ-індустрії. Участь у заході взяло понад 150 студентів технічних спеціальностей і світчерів.

Спікерка від компанії Sigma Software Катерина Зибіна, Trainer, Junior L&D specialist, старший викладач кафедри програмної інженерії Харківського національного університету радіоелектроніки. Розповіла про актуальний стан, можливості й перспективи розвитку IT-індустрії, навела статистичні дані чому ІТ таке популярне. Учасники дізналися, на яку сферу діяльності варто звернути увагу, які мови програмування обрати, і взагалі, як можна потрапити до світу ІТ.

«Ви аналізуєте й робите висновки й поглиблюєте знання, яких Вам не вистачає, і таким чином Ви постійно знаходитеся в русі до успішної кар’єри!» — підкреслила Катерина Зибіна.

Протягом вебінару Катерина тримала учасників в тонусі й захоплювала їх увагу різноманітними запитаннями, тому чат не стихав і можна було побачити неймовірну зацікавленість учасників в ІТ. Також учасникам розповіли про різноманітні кемпи, які проводить компанія Sigma Software, де можна спробувати свої сили й напрацювати певний досвід перед першим робочим місцем. Детальніше шукайте інформацію на ресурсах компанії:

https://university.sigma.software/

https://t.me/SigmaSoftwareUniversity

https://www.instagram.com/sigma.software.university/

Хочеш знати все в деталях😉, тоді переходь за посиланням і дивися трансляцію на YouTube: https://www.youtube.com/live/Q8FtllNtzZ4?si=GIMA_h6y5JAdBpin

Нагадуємо!

😎Open IT — це серія безкоштовних навчальних воркшопів про найпопулярніші стеки в ІТ для студентів технічних спеціальностей. Open IT — можливість здобути нові знання від лекторів, які вже мають досвід у різних ІТ-напрямах.

Учасники, які попередньо реєструвалися для участі в проєкті, мають змогу отримати сертифікати учасника за умови відвідування 80% занять, які надалі зараховуються як неформальна освіта в університетах.

Щоб бути в курсі всіх новин проєкту першим — долучайся до Telegram-чату учасників.

До зустрічі на заходах Kharkiv IT Cluster!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Modeliuvannia_Kharkiv IT Cluster
  2. OpenIT

Коментарі