Open IT: лекція про доповнену реальність

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

11 квітня в НТУ “ХПІ” в рамках проекту Харківського IT Кластеру Open IT відбулася лекція про доповнену реальність і VR-технології.

Провів її фахівець в області 3D-дизайну, ігрової індустрії, технічний директор Lucid Reality Labs Євген Овчаренко, розповівши про свій кар’єрний шлях і роботу на посаді GameDev.

Євген розповів, як реалізуються проекти з віртуальною реальністю, про основні відмінності між AR, VR, ER і MR технологіями, а також згадав про середовище розробки Unity і особливості 3D-графіки. Доповнена реальність викликає великий інтерес у людей, тим самим має попит у таких сферах, як медицина, освіта, ігрова індустрія і туризм.

“Одягаючи шолом віртуальної реальності, ви не бачите свого тіла, – каже Євген. – Занурення настільки глибоке, що людина забуває, що відбувається з нею в реальності, і це може викликати запаморочення”.

Таким чином спікер акцентував увагу на особливостях тривалого знаходження в подібних приладах. Після лекції всі охочі могли поспілкуватися зі спікером і випробувати на собі ефект занурення у віртуальну реальність, надівши VR-окуляри.

Наступний воркшоп проекту Open IT на тему “Розумний будинок і інтернет речей” відбудеться 25 квітня в ХНУМГ імені О. Н. Бекетова. До зустрічі!

Коментарі