ООН закликає брати участь в інноваційних соціальних проектах

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster за підтримки Харківського національного університету радіоелектроніки організував зустріч студентів-айтішників з представниками ООН в Україні. Мета зустрічі: підвищити рівень поінформованості молоді про діяльність організації об’єднаних націй, а також закликати IT-фахівців брати участь у соціальних проектах в області інновацій.

Ван Нгуєн, Директор офісу Координатора системи ООН, виступила з презентацією нових Цілей Стабільного Розвитку до 2030 року, а також представила діючі програми ООН в країні і в Харкові. Ван озвучила результати результати дослідження “Молодь 2015” та закликала учасників події розкрити свій потенціал за допомогою проектів організації.

Після загальної інформації про роль України в діяльності ООН Войтек Хледік, Координатор програми Волонтери ООН, розповів про IT-напрямок волонтерського руху. Він продемонстрував, як інноваційні рішення соціальних проблем покращують життя суспільства на прикладі Молдови, Македонії, Азербайджану та Білорусії. Головні напрямки цієї програми: Open Data, Big Data, додатки і так далі. Більш детальну інформацію ви знайдете в презентації Войтека.

Закінчивши спілкування зі студентами, представники ООН зустрілися з ректором ХНУРЕ Едуардом Рубіним і обговорили з ним перспективи співпраці між університетом та організацією.

Kharkiv IT Cluster дякує всім учасникам заходу та сподівається найближчим часом побачити інноваційні соціальні проекти на території України.

Коментарі