Оффлайн-урок з програмування для школярів у незламному Харкові 💛💙

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

20 квітня 2024 Kharkiv IT Cluster спільно зі Star for Life Ukraine* провели живий урок із програмування на Android для учнів 5-7 класів у Харкові. Урок відбувся в безпечному приміщенні Громадського центра розвитку суспільства.

У заході взяли участь 20 школярів, які за 4 години після першого в житті знайомства з Android Studio змогли створити базовий мобільний додаток — калькулятор 😱 Заняття проводив досвідчений викладач Star for Life Ukraine Сергій Іщеряков, а головними помічниками стали випускники курсів від організації 🤩

Як проходило заняття?

Заняття складалося з 2-х частин. Перша частина містила 3 уроки по 45 хвилин (з десятихвилинним перервами на печиво й чай 😉). Учні під керівництвом викладача, користуючись підказками досвідчених помічників, опанували всі необхідні знання для створення першої Android-програми.

  1.  Познайомилися з платформою Android Studio, структурою Android-проєкту.
  2. Створили першу Android-програму, навчилися змінювати текст привітання засобами xml-файлу, а в подальшому й програмно.
  3. Навчилися працювати з віджетами TextView і створювати кнопки різними способами.
  4. Створили слухача подій для кнопки.
  5. Опанували перетворення числових змінних у текстові й навпаки.
  6. Пропрацювали побудову «подвоювача» на базі EditText, TextView та Button.

IMG_20240420_150221-scaled Оффлайн-урок з програмування для школярів у незламному Харкові 💛💙   IMG_20240420_141133-scaled Оффлайн-урок з програмування для школярів у незламному Харкові 💛💙   IMG_20240420_134818-scaled Оффлайн-урок з програмування для школярів у незламному Харкові 💛💙   IMG_20240420_143946-scaled Оффлайн-урок з програмування для школярів у незламному Харкові 💛💙

Далі учні мали перерву на обід 30 хвилин, після якої на них чекала друга частина уроку — самостійна робота, побудова простого калькулятора на базі двох EditText, TextView та чотирьох Button.

По завершенню заходу учні отримали сертифікати, які підтверджують участь в уроці 😍

Офлайн у Харкові ?

Так 🥰 Незламне місто Харків працює, навчається й живе, так було і буде!

Kharkiv IT Cluster і Star for Life Ukraine висловлюють щиру подяку Громадському центру розвитку суспільства** за гостинність і надання можливості провести захід у безпечному приміщенні з максимальним комфортом навіть під час відключення електрики в місті. Наша сила у єднанні!

storage_emulated_0_DCIM_Camera_IMG_20240420_151044-scaled Оффлайн-урок з програмування для школярів у незламному Харкові 💛💙

Чи будемо ми організовувати схожі заходи ще? Безумовно! Підписуйтеся на наші соціальні мережі й стеждте за новинами, щоб не пропустити наступні анонси!

Підписатися на Telegram-канал

Facebook

Instagram

Довідка

* Star for Life Ukraine — це благодійна організація, яка заснована у відповідь на потреби дітей в Україні, особливо тих, хто постраждав через війну. Організація працює над забезпеченням дітей інструментами, освітою та можливостями для їхнього процвітання та успіху в майбутньому. Фонд пропонує різноманітні програми, спрямовані на розвиток комп’ютерної грамотності, навичок програмування, вивчення блокчейн технологій і розвитку лідерських якостей.

** Громадський центр розвитку суспільства — безпечний простір, який створено для розвитку громадянського суспільства, а саме для соціалізації внутрішньо переміщених осіб, посилення інституціональної спроможності новостворених організацій благодійного сектору. Основна мета – надати можливості всебічного розвитку для ВПО, шляхом проведення різноманітних навчальних програм, посилити роль благодійного сектору у вирішенні нагальних питань, які виникають у суспільстві.

Рекомендовані матеріали

  1. kids2it-emotsiyi-ta-startapy-zhyvoyi-zustrichi
  2. buduyemo-ukrayinu-majbutnogo-v-roblox-kharkiv-it-cluster-pidtrymav-marafon-vid-goiteens

Коментарі