obmin-dosvidom-na-platformi-een

Kharkiv IT Cluster: Обмін досвідом і кейсами на платформі EEN

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У сучасному світі, де швидкість розвитку технологій та зростання конкуренції відіграють вирішальну роль у бізнесі, малі та середні підприємства шукають ефективні інструменти для розвитку власної діяльності та розширення можливостей на міжнародному ринку.

У цьому контексті Enterprise Europe Network стає ключовим та незамінним інструментом для підтримки. В даній статті Kharkiv IT Cluster докладно розкаже сутність й переваги консорціуму EEN та детально опише процес реєстрації на платформі.

Що таке консорціум Enterprise Europe Network та в чому його користь для МСП?

Консорціум Enterprise Europe Network — це найбільша мережа підтримки підприємств у світі, заснована Європейською комісією. Вона об’єднує понад 600 організацій у більш ніж 60 країнах з метою сприяти розвитку інновацій, міжнародному співробітництву та розвитку МСП в міжнародному масштабі.

Для малих та середніх підприємств консорціум EEN відкриває:

  • Можливості для міжнародного партнерства. Завдяки мережі МСП можуть знаходити нових партнерів або інвесторів для спільних проєктів чи підприємств, мерджерів та поглиблення ринків.
  • Доступ до новітніх технологій, що можуть забезпечити бізнес конкурентними перевагами. Ви можете, як просувати власні інновації на ринки ЄС, так і залучати їх із-за кордону.
  • Консультації та підтримка. МСП отримують консультації з питань експорту, інтелектуальної власності, фінансового планування та бізнес-стратегій від досвідчених експертів.

Таким чином, реєстрація на платформі EEN відкриває сприяє конкурентоспроможності та стрімкому розвитку представників малого та середнього бізнесу, а також інноваційних організацій.

Яким критеріям повинна відповідати компанія, щоб зареєструватися на платформі?

Перш ніж підключитися до платформи Enterprise Europe Network (EEN), важливо зрозуміти, які критерії повинні бути виконані для реєстрації вашої компанії.

Платформа призначена виключно для малих та середніх підприємств. Вона повинна бути зареєстрована в одній з країн-учасниць програми EEN, які об’єднуються в одному консорціумі. Крім того, компанія має прагнути, розширити свої бізнес-контакти за межами власної країни, масштабувати власний бізнес та започаткувати міжнародне співробітництво.

Процес реєстрації на платформі EEN досить простий. Спочатку необхідно створити профіль компанії, заповнивши необхідну інформацію про сектор власної діяльності, амбіції та очікування від співпраці. Профіль — це ваші пропозиції та потреби, відповідно до яких прагнете знайти собі партнерів. Після його формування ваша компанія буде включена до бази даних EEN, де інші учасники мережі зможуть знайти її та зв’язатися для подальшої взаємодії.

Kharkiv IT Cluster єдиний серед українських IT-асоціацій, який офіційно став частиною Консорціуму EEN. Отримайте додаткові деталі або допомогу у реєстрації профілю компаній на платформі EEN. Звертайтесь до ком’юніті менеджерів Kharkiv IT Cluster у закритих чатах компаній. Не зволікайте — почніть будувати міцні міжнародні відносини завдяки консорціуму Enterprise Europe Network вже сьогодні!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. З якими країнами можна співпрацювати в рамках партнерства з Консорціумом EEN?
  2. Синергія можливостей: що комʼюніті Kharkiv IT Cluster вдалося зробити спільно з EEN за 2023 рік?

Коментарі