🤫 Обережно з емоджи: Speaking Club для якісного спілкування в Інтернеті

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

16-го лютого пройшов перший офлайн Speaking Club разом з новою школою Language Club.

1f929 🤫  Обережно з емоджи: Speaking Club для якісного спілкування в Інтернеті  З огляду на тенденцію ІТ-сфери, спеціалістам обов’язково потрібні навички англійської мови. Не тільки для ознайомлення з більшістю технічної документації, але й для комунікації з колегами з інших країн і культур.

У більшості випадків ми обмінюємося повідомленнями. Для якісного спілкування дуже важливо знати відповідні правила листування, особливо з native-співрозмовниками. Особливість такого спілкування — велика кількість сленгових абревіатур.

1f9d0 🤫  Обережно з емоджи: Speaking Club для якісного спілкування в Інтернеті  Тому учасники Junior Club залюбки занурилися в дослідження таких слів як «LOL», «ROFL», «OMG» та інших. А також дізналися про специфічні правила використання емоджиі: як змінюється зміст однієї і тієї ж фрази з використанням різних емодзі. У цьому допомогла розібратися Дар’я Матющенко, викладачка та директорка англійської школи Language Club! 

Language Club нова школа у проекті Speaking Club. Зустріч розпочалась із інтерактивного знайомства з учасниками Junior Club — кожен розповів про себе цікаві факти, що допомогло налаштуватися на подальшу продуктивну роботу над темою — The Internet Language.

1f47e 🤫  Обережно з емоджи: Speaking Club для якісного спілкування в Інтернеті  Сучасні люди використовують мережу щодня. На зустрічі ми з’ясувати як можна використовувати Інтернет для розвитку навичок англійської. Існує доволі багато сервісів та додатків для саморозвитку. Кілька з них ми можемо порекомендувати для використання:

Словник Lingvo Live — у словнику можна прослухати вимову слова в американському та британському варіантах. Також наводяться варіанти перекладу на будь-яку мову. Наводяться приклади вживання слова в контексті або як частини фрази. Також до кожного слова пропонуються синоніми та антоніми.

Grammarly — український стартап, який дуже допомагає з пошуком і виправленням помилок в повідомленнях англійською. Це не тільки полегшує життя, а й допомагає запам’ятовувати правильні конструкції.

26a1 🤫  Обережно з емоджи: Speaking Club для якісного спілкування в Інтернеті Дивіться словничок із зустрічі The Internet Language в нашому інстаграмі.

Ми дякуємо Дар’ї та школі Language Club за продуктивну та неймовірно актуальну зустріч у проєкті Speaking Club!Унікальний проєкт Junior Club від Kharkiv IT Cluster дає можливість молодим і талановитим людям розвиватися та здобувати цінний досвід для свого майбутнього в ІТ. Долучайся! 🤘

Коментарі