Novi-partnerstva

Нові партнерства: Kharkiv IT Cluster та КНУ імені Тараса Шевченка

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Освітня команда Kharkiv IT Cluster активно розширює мережу знайомств та партнерів серед ЗВО в усіх куточках України.

Відповідно до нашої місії — «Routed in Kharkiv, expanding globally!», ми розширюємо мережу нових освітніх партнерств. Тільки за півроку ми розширили власну експертизу в університетах Києва, Сум, Тернополя, Херсона та інших містах України.

Нові партнерства — це нові можливості для українських студентів та абітурієнтів якісно знайомитися з ІТ!

Ми раді повідомити, що 16 травня 2023 року відбулось офіційне підписання про співпрацю між Kharkiv IT Cluster та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Під час зустрічі з Володимиром Анатолійовичем Бугровим, ректором КНУ імені Тараса Шевченка, наша освітня команда на чолі з керівником освітнього напрямку Оленою Лоєнко обговорили подальші плани зі співпраці та сумісному розвитку ІТ-галузі України.

Студенти та викладачі КНУ імені Тараса Шевченка вже активно беруть участь в освітніх ініціативах Kharkiv IT Cluster. До прикладу, нещодавно завершився 3-місячний курс підвищення кваліфікації для викладачів ІТ-спеціальностей «Вступ до програмування мовою Python для Big Data та Data Science» від Grid Dynamics та Kharkiv IT Cluster, де підвищили кваліфікацію понад 10 викладачів КНУ імені Тараса Шевченка. Студенти університету є активними учасниками таких освітніх заходів, як Open IT та Teens2IT.

Окрім того, Kharkiv IT Cluster вже понад півроку разом з КНУ імені Тараса Шевченка є членами Консорціуму EEN Ukraine. Разом ми бачимо велику перспективу у співпраці університетів та ІТ-компаній для розвитку інституту стартапів в Україні!

Під час підписання меморандуму обговорили наступні напрямки співпраці:

  • формування спільного бачення та позицію освітньої, наукової та бізнес-спільноти щодо проблем та перешкод розвитку інформаційних технологій на регіональному, національному та міжнародному рівнях, вироблення та просування пропозицій щодо їх вирішення;
  • розробка та реалізація спільних програм і проєктів, у тому числі міжнародних, щодо підготовки фахівців, наукових досліджень та інформування учасників у сфері інформаційних технологій;
  • забезпечення інформаційної та методичної підтримки учасників у сфері інформаційних технологій;
  • організація і проведення спільних публічних заходів;
  • навчання та підвищення кваліфікації у напрямку застосування інформаційних технологій з метою підвищення рівня обізнаності в сучасних інформаційних технологіях.

Kharkiv IT Cluster дякує Київському національному університету імені Тараса Шевченка за довіру та співпрацю!

Рухаємось разом до розквіту ІТ-галузі України!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. kharkiv-it-cluster-pidpysav-memorandum-pro-spivpratsyu-z-natsionalnym-universytetom-poltavska-politehnika-im-yuriya-kondratyuka
  2. меморандум про співпрацю з Полтавським університетом економіки і торгівлі
  3. Меморандум

Коментарі