Non-Tech

Non-Tech в ІТ: усе про нетехнічні спеціальності

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Думаєш, що в ІТ обов’язково треба мати технічні навички й головне — уміти програмувати?😱 А от і зовсім ні!

В ІТ є багато перспективних нетехнічних спеціальностей, про які Kharkiv IT Cluster уже готовий тобі розповісти!

Реєструйся на вебінар «Non-Tech в ІТ» і долучайся до YouTube-трансляції 23 травня о 17:00, де ти дізнаєшся все про Non-Tech в ІТ від провідних університетів Харкова.

Ділимося з тобою деталями👇

Таймлайн заходу

17:00 — початок вебінару Non-Tech в ІТ

17:10 — Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» розповість усе про менеджмент та його роль в ІТ.

Спікер: Наталія Шматько — доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту, директор стартап центру «SPARK» НТУ «ХПІ».

17:25 — Від Харківського національного економічного університету імені С. Кузнеця ти дізнаєшся все про PR&Marketing та їхню роль у сучасному бізнесі.

Спікер: Катерина Ларіна — к.е.н., доцентка кафедри управління соціальними комунікаціями ХНЕУ ім. С. Кузнеця, заступниця декана факультету Міжнародних відносин і журналістики, маркетологиня, brand-strategist, SMM-expert.

17:45 — Харківський національний університет радіоелектроніки презентує тобі спеціальність видавництво й поліграфія, на якій готують справжніх дизайнерів.

Спікер: Марія Шипова — асистент кафедри Медіасистем та технологій.

18:00 — Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди розповість про те, як викладати інформаційні технології та чому професія вчителя інформатики є важливою.

Спікер: Олефіренко Надія — завідувач кафедри інформатики, доктор педагогічних наук, професор, гарант ОП «Інформатика в закладах освіти».

18:15 — Завдяки IT STEP тобі стануть відомі таємниці рекрутингу й HR-мистецтва. Почни кар’єру гуру зі спілкування з персоналом з нами.

Спікер: Марія Майборода — доцент кафедри менеджменту в ІТ.

18:30 — У Харківському національному юридичному університеті ім. Я. Мудрого можна теж здобути професію дотичну до галузі ІТ, зокрема ти дізнаєшся про спеціальність ІТ-право.

Спікер: Андрій Євков — кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри цивільно-правової політики, права інтелектуальної власності та інновацій.

Реєструйся вже зараз, і ми обов’язково зробимо тобі маленьке нагадування про наш великий захід😉

Реєстрація

Ще більше новин шукай на нашому порталі для ІТ-абітурієнтів і в телеграм-каналі «Вступ — це легко»!

Портал абітурієнта

Портал для IT-абітурієнтів — це діджитал-помічник для майбутніх спеціалістів ІТ-сфери з найактуальнішою та корисною інформацією про вступ! Більше деталей у наших статтях:

👉ПОРТАЛ ІТ-АБІТУРІЄНТА: ТВОЄ ВІКНО В ЯКІСНУ ІТ ОСВІТУ 🔎
👉ПОРТАЛ АБІТУРІЄНТА: MUST HAVE ДЛЯ ВСТУПНИКІВ 2024 🔥

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2024

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. kids2it-svit-it-dlya-abituriyentiv
  2. університет
  3. вступ 2024

Коментарі