NIX підтримала благодійний проект «Олені Святого Миколая» і відправила подарунки дітям на Донбас

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У чудес немає терміну придатності, але є ідеальний час, щоб траплятися. Напередодні Нового року команда IT-фахівців NIX стала творцем новорічного дива для тих, хто потребує його найбільше, — дітей з прифронтових зон Луганської та Донецької областей.

У рамках благодійного проекту «Олені Святого Миколая» Нікси виконували потаємні дитячі мрії та готували подарунки, які вже доставляються адресатам.

Чому це важливо?

На сьогодні для сотень дітей з найвіддаленіших куточків прифронтового Донбасу війна починається на сусідній вулиці. Більшість із них не пам’ятають мирні часи, мимоволі здригаються від голосних звуків та досі адаптуються до нових умов реальності.

Щоб показати цим малюкам, що в світі є не лише війна, вже шостий грудень поспіль волонтери проекту «Олені Святого Миколая» їздять по селах та містечках прифронтової зони і збирають дитячі новорічні листи. Хлопчики й дівчатка мріють на бумазі про різні речі — солодощі, ляльки, конструктори. Та найбільше — про планшети та смартфони, які дають доступ в інтернет, а значить — у реальний світ.

Список дитячих бажань волонтери публікують у відкритому доступі. Будь-хто має можливість купити подарунок для дитини і відчути себе справжнім чарівником. Цього року участь у благодійному проекті прийняла й найчисленніша IT-команда Харкова — NIX.

Як Нікси виконували дитячі бажання

Подарунки для дітей з Донбасу збирали всією командою у два етапи. Спершу усі небайдужі прочитали листи та обрали тих дітей, чарівниками для яких хочуть та можуть стати. Чимало хто з Ніксової команди об’єднав зусилля з колегами, щоб виконати якомога більше дитячих мрій. Зрештою, список святкових пакунків поповнився смартфонами, планшетами та великими ігровими наборами, які надіслали на «оленячу базу‎» від імені всієї Ніксової родини.

Експерти NIX зізнаються, що найбільше їх зворушили листи, написані від щирого серця. Так, бажання дівчинки Каті з Тошківки про живого папугу виконала IT-спеціалістка Анна, що й сама дуже любить цих пернатих. В Ніксах знайшлася чарівниця й для Кирила з Луганського, який хоче (й тепер точно буде) влітку кататися на роликових ковзанах. Й хоча хлопчик попрохав в Святого Миколая лише ролики, на додачу отримав якісний захист та шолом. Як і Мишко з вадами слуху та зору, який за кілька днів буде роздивлятися бажаний бізіборд.

Maksym-Yvanov-scaled NIX підтримала благодійний проект «Олені Святого Миколая» і відправила подарунки дітям на Донбас

Всього команда NIX втілила 87 дитячих бажань. Проектор, смарт-навушники, самокати, геймерське крісло, ляльки, спортивне обладнання — це лише мала частина Ніксових подарунків, які «Олені Святого Миколая» вже доставили маленьким адресатам та зробили їх щасливішими.


Нагадаємо, NIX — одна з найбільш чисельних IT-команд в країні (понад 3000 спеціалістів), що реалізує проекти для компаній зі США, країн Європи та Південно-Східної Азії. Досвідчені експерти забезпечують повний цикл розробки ПЗ, створюючи як прості програми, так і складні кросплатформні системи. NIX формує найбільше IT-ком’юніті Харкова, надає активну підтримку профільним вишам та пропонує безкоштовне навчання за 19 програмами підготовки.

 

 

Коментарі