В онлайн-виданні MC.today визначили найперспективніші українські стартапи

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Онлайн-видання про підприємництво MC.today спільно із «Альфа-Банком Україна» і онлайн-банкінгом для підприємців «ОК, Альфа!» підвело підсумки топ-50 найперспективніших українських стартапів 2019 року. Переможцем рейтингу став стартап IntelSoft Technologies.

Понад 100 000 читачів взяли участь у голосуванні. Фіналістів визначали на основі оцінок експертів, редакції MC.today і читацького голосування.

Експертне журі та редакція оцінювали досвід команди, як швидко розвивається стартап, які у нього результати, як планує заробляти, наскільки великий потенційний ринок продукту і як багато на ньому конкурентів, в чому новизна підходу стартапу до вирішення проблеми і як продукт впливає на людей, країну, планету.

Переможцем рейтингу став стартап IntelSoft Technologies, який розробляє рішення автоматизації передбачуваної аналітики. Проект тільки почав роботу в 2019 році в Україні та за кордоном — і відразу став прибутковим. Цього року в IntelSoft планують розвивати бізнес у Європі та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, насамперед в Японії.

Журі проекту:

 • Домінік Піот, генеральний директор UNIT.City;
 • Степан Веселовський, генеральний директор Lviv IT Cluster, організатор IT Arena;
 • Василь Іванов, генеральний директор KeepSolid;
 • Ольга Шаповал, виконавчий директор Kharkiv IT Cluster;
 • Олексій Мась, координатор iForum, керівник проекту «крафтовi соцмережі», екс-менеджер з інновацій в Kyivstar;
 • Олександр Сорока, генеральний директор Startup.Network;
 • Марія Романова, генеральний директор корпоративного акселератора Radar Tech;
 • Тетяна Романюха, виконавчий директор української асоціації бізнес-ангелів UAngel;
 • Олена Мажуга, старший інвестиційний аналітик Genesis Investments;
 • Володимир Кривко, керуючий партнер Chernovetskyi Investment Group;
 • Ольга Афанасьєва, PhD, генеральний директор Української асоціації венчурного і приватного капіталу (UVCA);
 • Олександр Давиденко, Chief Innovation Officer холдингу TECHIIA і СЕО венчурної студії VRTX Lab.

Підсумкова оцінка формувалася так: оцінка журі —  6 %, оцінка відвідувачів сайту — 30 %, оцінка редакції — 10 %. Максимальна кількість балів, яку міг отримати один учасник, —  50.

Інформаційні партнери проекту: Unit.City, TechUkraine, Kyiv IY Cluster, Lviv IT Cluster, Kharkiv IT CLuster, InVenture Investment Group, UVCA (Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association), HUB 4.0, Sector X Acceleration Platform, Radar Tech, Chernovetskyi Investment Group, IT Ukraine, холдинг TECHIIA.

Довідка. MC.today —  онлайн-журнал для активних, думаючих людей про інноваційний бізнес, розвиток і стиль життя. MC.today читають понад 350 000 чоловік на місяць.

«ОК, Альфа!»» — це онлайн-банкінг, де клієнти — фізособи з IT-сфери —  обслуговуються на вигідних умовах тарифу Digital IT.  Серед переваг —  преміальна карта Platinum Black +, зняття готівки без комісії, персональний менеджер, кешбек до 20 % на покупки, преміум-сервіси в аеропортах та все, що треба успішному IT-профі.

Коментарі