IT_loyalty_anniversary

Найбільш технологічній програмі лояльності в IT виповнився рік: 2000 користувачів та знижки на авіаквитки

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Програмі лояльності Харківського IT Кластеру IT Loyalty виповнився рік. За цей час її користувачами стали 2000 осіб, а число реєстрацій в додатку досягло позначки в 3000. В середньому кожен користувач робить 8 транзакцій, отримуючи до 25% знижки на послуги партнерів.

Провідні авіакомпанії, представлені в Україні, хочуть співпрацювати із програмою. Це означає знижки на авіаквитки для співробітників компаній Кластеру. Перші пропозиції прозвучали на закритому показі презентації Apple в Планеті Кіно IT Loyalty Special Event, і вже незабаром через форму в додатку можна буде замовити квитки на ексклюзивних умовах.

Авжеж до IT Loyalty йдуть не тільки за знижками. Тут є зручний календар івентів, синхронізований із Google, купони та промокоди на партнерські заходи. Розробники платформи ITOMYCH Studio вдосконалюють додаток з кожним місяцем.

IT Loyalty – це найтехнологічніша програма лояльності. Вона віртуальна, не має фізичних носіїв, а для транзакцій потрібен лише мобільний телефон на IOS або Android. Є ще сайт, де читачі можуть дізнаватися новини і читати статті від блогерів.

Додаток IT Loyalty можуть завантажити всі охочі. Співробітники компаній-мемберів Kharkiv IT Cluster, зареєстровані під корпоративними адресами, користуються всім спектром переваг і знижок. Іншим доступний обмежений функціонал додатку.

До речі, сама по собі програма приваблює нові компанії – вони стають учасниками Кластеру, щоб користуватися всіма перевагами. А із урахуванням новин про знижки на авіаквитки, IT Loyalty стає ще більш привабливою.

IT Loyalty – value для кожного співробітника IT community. 

Хто ще не приєднався – качайте додаток!

Форма зворотнього зв’язку

Коментарі