nagorodzhennya-peremozhtsiv-marafoniv-vid-htu-shag

Нагородження переможців марафонів від ХТУ «ШАГ»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

 

У березні Приватний заклад вищої освіти «Харківський технологічний університет «ШАГ» ініціював проведення профорієнтаційних марафонів з діджитал-маркетингу й менеджменту для учнів 10-11 класів. 

Kharkiv IT Cluster долучився до ініціативи і став співорганізатором заходу, а компанії Sigma Software, SoftServe та MaxNet підготували приємні подарунки для переможців. 

«Стрімкий стрім з управління всім»

Марафон із менеджменту, протягом якого учасники ознайомилися зі SMART-цілями, опанували Chat GPT для їхнього формування, вивчили основи побудови «дерева цілей» і використали Whinsical для візуального представлення своїх цілей.

«Купи слона»

Марафон із діджитал-маркетингу, під час якого школярі опанували основи digatal-маркетингу й блогінгу, навчилися створювати привабливий контент, створили бізнес-сторінки в мережах Facebook та Instagram та навчилися основам просування в соціальних мережах. 

15 березня були підведені підсумки марафонів й за результатами кожного з них оголошено переможців. Учасники презентували свої досягнення, обмінялися враженнями й отримали круті призи.

Усі переможці були нагороджені серттифікатами й подарунками від компаній Sigma Software, SoftServe та MaxNet, а також фірмовими чашками ХТУ «ШАГ».

Дякуємо Приватному закладу вищої освіти «Харківський технологічний університет «ШАГ» за організацію важливої ініціативи, а компаніям Sigma Software, SoftServe та MaxNet за пам’ятні подарунки.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2024

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. kharkiv-it-cluster-na-plenarnomu-zasidanni-mizhnarodnoyi-konferentsiyi-vid-htu-shag

Коментарі