mozhlyvosti-majbutnih-it-fahivtsiv-harkivskyj-it-klaster-zavitav-na-onlajn-zahid-do-kafedry-kompyuternyh-system-merezh-ta-kiberbezpeky-hai

Можливості майбутніх ІТ-фахівців: Харківський ІТ Кластер завітав на онлайн-захід до кафедри комп’ютерних систем, мереж та кібербезпеки ХАІ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

18 лютого 2023 року Харківський ІТ Кластер узяв участь в онлайн-заході «Стань на день студентом кафедри комп’ютерних систем, мереж та кібербезпеки», який надав цінну інформацію про різні сфери ІТ та продемонстрував можливості, які відкриваються перед студентами ІТ-спеціальностей. 

Привітали учасників заходу завідувач кафедри В’ячеслав Харченко та координаторка освітніх проєктів Харківського ІТ Кластера Анастасія Шаповал. А компанія SevenPro підготувала подарунки, які розіграли наприкінці зустрічі. Вони вже прямують до майбутніх володарів! 

До речі, Дмитро Яковлєв, СЕО компанії SevenPro, і сам завершив Харківський авіаційний інститут. Тож, можна впевнено заявити, що університет надає якісну ІТ-освіту!

На заході виступили декілька спікерів з ІТ-компаній, які розповіли про різні аспекти ІТ: 

🔹Владислав Жовнір, DevOps інженер з GridDynamics, розповів про те, як стати справжнім лідером в ІТ. 

🔹Ігор Губарєв, QA Team Lead в Roobykon Software, розповів про таємниці якості програмного забезпечення. 

🔹Паша Яшар огли Мусаєв, розробник ігор на Unity в GameLoft, розповів про розробку ігор. 

🔹Владислав Щеглов, інженер-програміст у Sigma Software, порівняв фронтенд та бекенд розробку. 

🔹Олесь Юдін, аспірант кафедри комп’ютерних систем, мереж та кібербезпеки ХАІ , обговорив важливість захисту сучасних веб-додатків.

Захід завершився підбиттям підсумків презентацій та подарунками. Організатори також обговорили можливості стажування для майбутніх студентів в ІТ-компаніях України та поза її межами.

Долучайтеся до спільноти Kharkiv IT Cluster, щоб дізнаватися першими про всі заходи та робити свої внески в розвиток ІТ-індустрії. 

Довідка:

Kharkiv IT Cluster бере активну участь в освітніх заходах з метою підтримки та сприяння розвитку ІТ-освіти в Харкові. Організація визнає важливість освіти для створення сильної та конкурентоспроможної ІТ-індустрії та активно співпрацює з навчальними закладами з метою підвищення якості освіти та збільшення кількості кваліфікованих фахівців у галузі.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. ХАІ як пройшов захід
  2. Як пройшов IT-суботник 2022

Коментарі