Kharkiv IT Cluster підписав меморандум з ХНУ ім. В.Н.Каразіна

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster підписав меморандум з Харківським національним університетом імені В.Н.Каразіна. Кластер вже працював з ВНЗ по декількох проектах, прийшов час розширити співпрацю. У 2015 році на базі факультету комп’ютерних наук університету ми провели пілотний курс з основ програмування для школярів міста і області з Миколою Арзубовим. Так само Kharkiv IT Cluster став одним зі спонсорів Karazin Winter School on Big Data і організував запис всіх лекцій на відео.
Ректор ХНУ ім. В.Н. Каразіна, академік Віль Савбанович Бакіров подякував представникам Kharkiv IT Cluster за увагу до університету і наголосив на важливості та необхідності існування подібної організації в Харкові. “Я хочу, щоб наша співпраця наповнювалася конкретним і серйозним змістом, ми готові розвивати її й надавати допомогу. Наша спільна мета – виховання покоління молодих людей, готових вести власний бізнес”, – зазначив ректор.
Наталія Виноградська, виконавчий директор Kharkiv IT Cluster, запевнила, що новий проект Unicorns Kharkiv, який зараз знаходиться на стадії розробки та затвердження, стане вирішенням одного з найважливіших завдань – розвитку підприємницьких навичок у студентів і мотивування їх до розробки нових IT продуктів. Крім цього, Наталія розповіла про проект дуальної освіти, ініційованого НТУ “ХПІ”, який дозволяє студентам ефективно поєднувати роботу в IT-компанії і навчання в університеті, стимулює їх вступати до магістратури.
Спільні проекти з каразінським університетом ми обговоримо в червні, слідкуйте за оновленнями!

Коментарі