Мембери Kharkiv IT Cluster: Academy Smart

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Учасники Харківського ІТ Кластера — це компанії та організації, які незмінно займають провідні позиції в різних галузях ІТ-сфери. І ми налаштовані розповісти вам про кожну з них!

Знайомтеся з нашим наступним мембером — Academy Smart!
Дізнайтеся, чим займається компанія та її принципи роботи з клієнтами.

Напрями роботи

Academy Smart — це компанія, що вже понад 10 років успішно працює на ринку ІТ-консалтингу, розробки програмного забезпечення, ІТ-аутстафінгу та QA.

Фахівці компанії реалізують ідеї клієнтів у готові, професійні та якісні продукти, допомагаючи їм покращувати та полегшувати процес розробки.

Експертиза компанії охоплює низку напрямів.

  • Онлайн-навчання. Розробка систем для електронного навчання на базі відкритої платформи Moodle та кастомізація її плагінів, підключення SCORM-курсів, відповідних мобільних застосунків і вебсайтів або розробка спеціалізованих систем управління навчанням на Moodle.
  • Управління ресурсами підприємства. Розробка та впровадження інструментів управління, які сприятимуть якісному зростанню бізнесу.
  • Управління електронними даними. Розробка хмарних автоматизованих систем дашбордів, а також для стаціонарних і мобільних пристроїв.
  • Застосунки для подорожей. Розробка під ключ застосунків для бронювання, кастомізація плагінів для індивідуалізації застосунків з логістики та подорожей.

Фахівці компанії гарантують відкритість у спілкування, найвищу якість виконання, індивідуальний підхід до кожного клієнта, надійний код, гнучку вартість послуг та якісне управління командою. Компанія підтверджує якість своєї роботи тим, що має клієнтів і бізнес-партнерів, які роками працюють з компанією.

Навчання

Крім основного напряму роботи, Academy Smart регулярно ділиться своєю експертизою в блозі на сайті.

Навчання незмінно проходять і фахівці компанії. Працівники покращують свої знання, аби завжди йти в ногу з часом. Скоро компанія анонсує набір на ексклюзивний курс підвищення кваліфікації для React Developers.

Харківський ІТ Кластер радий, що серед нас є така професійна команда. Ми дякуємо Academy Smart, що залишаєтесь із нами, а також покращуєте ІТ-сферу Харківського регіону й України якісними та надійними послугами.

Коментарі