MeetUP: ІТ-освіта Харківщини

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

03-го березня Kharkiv IT Cluster, кафедра КМАД НТУ «ХПІ», кафедра Кібербезпеки НТУ «ХПІ» і молодіжне товариство Q-Bit ініціювали зустріч учителів математики й інформатки на офлайн-зустріч у місті Харків, щоб обговорити найактуальніші теми зі світу ІТ-освіти. 

 

Разом з учителями поспілкувалися й обговорили стан ІТ-освіти й технологічного бізнесу, знайшли дотики для співпраці й втілили ідеї розвитку в реальні проєкти.

 

Які теми обговорили?

1. Аналіз ресурсів для ІТ-галузі: школи, виші, бізнес.

2. Пошук шляхів відновлення освітніх втрат для ІТ-галузі.

3. Школи та виші: профорієнтація, спільні проєкти, оффлайн та онлайн івенти.

4. Програмування в школі, олімпіади з інформатики.

5. Створення методичного об’єднання вчителів, які викладають програмування.

 

Як відбулася зустріч?

 

Зустріч привітальним словом відкрили Олена Борисівна Ахієзер — завідувачка кафедри КМАД НТУ «ХПІ» та Арзубов Микола Олексійович — керівник молодіжного товариства Q-Bit.

 

Євсеєв Сергій Петрович — завідувач кафедри Кібербезпеки НТУ «ХПІ», презентував учителям програму ІТ-інкубатор і напрям Кібербезпеки в її межах. 

Зі свого боку координаторки освітніх програм і проєктів у Kharkiv IT Cluster, Сніжана Горні й Валерія Глущенко, поділилися інформацієї про стан ІТ в Україні на сьогодні, результатами співпраці зі школами, а також провели невеличке дослідження серед для вчителів, результати якого будуть втілені в освітніх проєктах Харківського ІТ Кластера. 

 

Дякуємо всім учасникам, які долучилися до спільних зусиль у відновленні ІТ-сфери й підтримці освітніх ініціатив і напряму освіти у найважчий час!

Коментарі