
Можливості міжнародного масштабування бізнесу на платформі EEN
Сьогодні ком’юніті Kharkiv IT Cluster щоденно стикається з багатьма викликами, що ускладнюють їх шлях на міжнародний ринок. Для зниження впливу зовнішніх ризиків та прогресивного розвитку ІТ-спільнота знайшла рішення.
Харківський IT Кластер єдиний серед українських IT-асоціацій, який офіційно став частиною Консорціуму EEN — найбільшої у світі мережі підтримки малих та середніх бізнесів з міжнародними амбіціями. Завдяки цьому компанії-учасники доєдналися до 600 організацій-членів та відкрили для себе можливості на ринках 60 країн. Тож які вони?
Добірка міжнародних івентів на платформі
Співпраця Kharkiv IT Cluster з EEN — це тривалі контракти із країнами ЄС та отримання підтримки від Європейських інститутів та організацій, які спеціалізуються у діловому та комерційному співробітництві.
Тому на веб-платформі EEN можна знайти різноманітні заходи для бізнесу, які включають у себе пошук міжнародних партнерів та унікальний нетворкінг, а також заходи, спрямовані саме на інтеграцію українських компаній у міжнародні проєкти розвитку.
EEN: InnoElectro Expo with hybrid B2B forum
В2В захід разом з виставкою та конференцією InnoElectro 2024 відбудеться з 17 по 24 квітня в Будапешті з метою зближення учасників електронної промисловості як з боку пропозиції, так і з боку попиту.
Івент зосереджений на різних підгалузях, включаючи електронні компоненти, виробниче обладнання та матеріали, IoT і 5G, робототехніку, медичну електроніку, безпеку та логістику з ШІ, а також космічну промисловість.
EIC Info & Networking Day
На заході розповідатимуть про Європейську Раду Інновацій (EIC) — флагманську інноваційну програму Європи, яка спрямована на виявлення, розвиток та масштабування проривних технологій та інновацій, які змінюють правила гри. А також про її програми фінансування: EIC Pathfinder та EIC Accelerator. Івент відбудеться 23 квітня на 9 avenue des Hauts-Fourneaux, Esch-sur-Alzette, Luxembourg.
UNLOCKPOTENTIALB2B@BEYOND2024
З нагоди 4-ї Виставки BEYOND (BEYOND 2024) в Салоніках, Греція, Федерація Промисловості Греції (SBE) та TIF HELEXPO S.A. організовують UNLOCKPOTENTIALB2B@BEYOND2024 25-26 квітня 2024 року.
BEYOND — міжнародний центр інновацій та передових технологій, який стає інкубатором для розвитку інтелектуальних рішень та вирішення викликів суспільства. Виставка об’єднує найкращі таланти та продукти з більш ніж 30 країн. Програма Hosted Buyers фінансує проживання та подорож іноземних компаній.
UNLOCKPOTENTIALB2B@BEYOND2024 зосереджений на цифрових технологіях майбутнього та сприяє зустрічі грецьких інноваторів з партнерами з іноземних компаній.
TECNOSEC DRONExpo 2024 – Brokerage event
Мережа підприємств Європи МАДРИД організовує TECNOSEC DRONExpo 2024, яка особливо присвячена формуванню міцних партнерських відносин для реалізації проєктів R&D. Основні теми заходу охоплюють дрони, кібербезпеку, штучний інтелект, IoT, біометрію, робототехніку та багато інших напрямків. Участь дозволена як на місці, так і онлайн, а реєстрація безкоштовна.
Більше івентів ви можете знайти на сайті Enterprise Europe Network.
Як стати частиною Консорціуму EEN?
Щоб більше дізнатися про можливості на платформі, напишіть координатору проєкту — Тетяні Куртовій @Tatiana_Kurtova у Telegram. Не гайте часу — розвивайте міжнародні зв’язки завдяки консорціуму Enterprise Europe Network та виводьте свій бізнес на новий рівень!
Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.