Маріуполь стане дев’ятою локацією шведської IT-компанії Beetroot

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

13 вересня 2021 року. Цієї осені IT-компанія Beetroot починає співпрацю з інженерами у Маріуполі. Вона набирає фахівців для залучення у міжнародних проєктах: наразі з’явилось вже понад 50 актуальних для міста вакансій. Осередком IT-компанії стане Beetroot Hub.

«Щиро кажучи, це дуже важливо і захоплююче для нас. Ми працюємо у Маріуполі з 2017 року з Beetroot Academy, а з 2019-го — з Beetroot Hub. Тобто добре розуміємо місто і власний напрямок розвитку. Ми підготували близько 279 місцевих студентів до кар’єри в IT, і тисячі людей вже користуються Beetroot Hub, — розповідає CEO і засновник Beetroot Андреас Флодстром. — Під час кожного відвідування Маріуполя я бачу, як місто розвивається. Тут панує атмосфера відкритості і прогресу, а головне: багато чудових, розумних людей. Компанія Beetroot має місію, орієнтовану на позитивний суспільний вплив, і ми тут заради цього впливу, розкриття потенціалу міста. Давайте подивимося, що з цього вийде, але мені здається, це початок довгої “історії кохання”!»

Хаб відкрився кілька років тому і швидко почав відігравати помітну роль у житті Маріуполя. Саме тут представники міста підписали меморандум про співпрацю з Міністерством цифрової трансформації. До того ж Beetroot Hub — постійний майданчик для конференцій і майстер-класів, маленьких і великих подій. Цього літа тут провели підприємницький табір UngDrive. Ще раніше у Маріуполі почав працювати освітній заклад Beetroot Academy. Хаб і академія — частини екосистеми Beetroot, тобто самостійні, але взаємопов’язані з IT-компанією проєкти.

Головний напрямок діяльності «Beetroot Маріуполь» — побудова виділених команд інженерів для залучення у міжнародних проєктах зі сфер FinTech, EdTech, MedTech, GreenTech та інших. Компанія пропонує розробникам кілька форматів співпраці. Один з них передбачає професійний розвиток за певною технологією або стеком, участь у різних проєктах. Інший — активну взаємодію з замовником стосовно конкретного технологічного продукту.

Маріуполь стане дев’ятою локацією Beetroot. IT-компанія також працює у Стокгольмі, Києві, Харкові, Одесі, Полтаві, Кременчуці, Житомирі та Івано-Франківську. Проте Маріуполь — перше місто, де діють усі три частини екосистеми Beetroot: IT-компанія, академія і хаб.

«”Beetroot Маріуполь” посилить позиції регіону на міжнародній арені та покращить умови для місцевих розробників. Тепер їм не обов’язково їхати заради професійного розвитку до великих технологічних центрів на кшталт Києва, Одеси чи Харкова, — коментує новину рекрутерка Beetroot Аліса Лідделл. — Наразі Маріуполь швидко розвивається, і поява у місті осередку Beetroot розширить можливості не тільки самої компанії, але і цілого IT-сектора».


Beetroot — затишна шведська IT-компанія із 590+ спеціалістів у 9 містах України і Швеції, що займаються розробкою під ключ, створюють виділені команди для клієнтів з різних куточків світу. У 2020 році Beetroot увійшла до рейтингу десяти найкращих IT-компаній України за версією DOU, а до 2030-го прагне стати компанією з найбільш позитивним соціальним впливом в Україні. Для досягнення цієї мети Beetroot сприяє розвитку IT у малих та середніх містах, створює технічні спільноти, популяризує тему ментального здоров’я на роботі, допомагає різним соціальним та екологічним ініціативам. Більше інформації — за посиланням.

Рекомендовані матеріали

  1. Beetroot’s Sustainability Report

Коментарі