mandrivka-do-it-na-deokupovanyh-terytoriyah

Kids2IT: Мандрівка до світу ІТ на деокупованих територіях 🚀

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster спільно з невтомною командою Knubisoft та БО «Кодайті4лайф Юкрейн» відкривають можливості в ІТ для дітей на деокупованих територіях.

10 серпня відбулася третя профорієнтаційна офлайн-гра Kids2IT для 42 школярів у місті Дергачі Харківського району Харківської області. У місті, де нещодавно стояли загарбницькі війська та ворожа техніка, сьогодні формується майбутнє для талантів в ІТ. 

Шлях на деокуповані, але незламні землі 💙💛

З перших днів повномасштабного вторгнення Kharkiv IT Cluster підтримує талановиту молодь на їхньому шляху до кар’єри в ІТ. Діти повертаються додому, а наша задача — підтримати їх, відкрити можливості, де їхній талант винайде саме свою професію, а значить, закладе основу для майбутнього країни. 

Благодійна Організація «Кодайті4лайф Юкрейн», яка є частиною спільноти Kharkiv IT Cluster, відкрила вже другу дитячу кімнату для юних мешканців міста Дергачі. Ще один яскравий і безпечний простір з привітними учителями, наповнений книгами, іграшками й смаколиками , створив ідеальну атмосферу для проведення профорієнтаційної гри Kids2IT, організованої командою Харківського ІТ Кластера.

Разом з нами до школярів завітала Волосова ВалеріяHR Operation спеціалістка компанії Knubisoft, що є активним учасником освітніх ініціатив від Kharkiv IT Cluster.

Що ж відбулося на грі? 🧐

Спікерка познайомила дітей з циклом розробки ІТ-продукту й розповіла про різноманітні професії, які існують у сфері ІТ. Школярі надихнулися новими знаннямита радо перейшли до практичної частини гри. 

За традицією гри Kids2IT діти презентували свої власні ІТ-проєкти:

  1. Комфорт у в роботі — дуже важлива складова життя, про що знають і школярі. Тож Тож одним з проєктів стало зручне крісло з вбудованим масажером, яке до того ж може заряджатися від генератора 😉
  2. Учасники не забули й про саморозвиток та презентували пристрій для читання книжок, який також може озвучувати обрані книжки будь-якою мовою. Лише уявіть, як це може пришвидшити вивчення іноземних мов 🤩
  3. Школярі вирішили допомогти й дітям, хворим на аутизм, і з вадами слуху, тому запропонували інноваційний дзвоник для шкіл, який м’яко вібрує, а не голосно дзвонить 🔔
  4. Окрім цього, учасники презентували застосунок для відстеження переміщень ворога й надсилання його локації в український штаб, який працює без інтернету та авторизується в Дії, щоб вороги не мали доступу 🔥

Гра була дуже захоплюючою. Діти дізналися багато нового про ІТ, отримали позитивні емоції, а також приємні подарунки на пам’ять від Kharkiv IT Cluster та Knubisoft.

ІТ — це набагато більше, ніж програмування 💡

Атмосфера зустрічі нагадує нам про те, як важливо не лише навчати, а й надихати та підтримувати, бо ІТ — це не лише програмування, а й дружня спільнота.

Ми вдячні Благодійній організації «Кодайті4лайф Юкрейн та компанії Knubisoft за їх внесок у розвиток ІТ-освіти та віру в майбутнє.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

 1. kids2it-vyhodymo-v-oflajn-svit
 2. kids2it-vid-vijny-do-svitla-znan-na-zvilnenyh-zemlyah
 3. kids2it-proforiyentatsijna-gra-dlya-majbutnih-abituriyentiv-ta-studentiv-derzhavnogo-universytetu-telekomunikatsij

Коментарі