maybutne_ukraine

Майбутнє України. Яким його бачить Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

30 травня Ольга Шаповал, виконавча директорка Kharkiv IT Cluster, узяла участь у форумі громадянського суспільства «Обриси майбутнього: перемога, відновлення та модернізація України».

Пані Ольга виступила у якості спікера на панельній дискусії «Громадянське суспільство і бізнес: спільнодія заради економічної модернізації».

Мета форуму — об’єднати й скоординувати громадянське суспільство в розробці спільного плану дій для Перемоги й Відновлення.

Модератор зустрічі: Андрій Длігач, голова Ради Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України, керівник проєкту «Голос громадянського суспільства», професор КНУ імені Тараса Шевченка.

Спікери панельної дискусії:

👤 Ольга Шаповал, виконавча директорка Харківського ІТ Кластеру;
👤 Ігор Ліскі, засновник та голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції» (EFI Group), співзасновник Українського інституту майбутнього;
👤 Сергій Позняк, Власник та генеральний директор групи компаній FGK Financial Group, голова Асоціації підприємців-ветеранів АТО;
👤 Альона Калібаба, співзасновниця SILab Ukraine;
👤 Кирило Криволап, співзасновник Центру економічного відновлення, радник Прем‘єр-міністра України.

speakers-414x263 Майбутнє України. Яким його бачить Kharkiv IT Cluster

Якою ви бачите майбутню Україну?

«Україна майбутнього — це про цінності — про свободу та єдність. Ці дві людські чесноти — фундамент, на якому має будуватись економічна спроможність і самостійність нашої країни, а люди — ключовий капітал, а не ресурс, які будуть рушійною силою України! Така країна буде мати сталий розвиток і буде мати майбутнє», — поділилася виконавча директорка.

Окрім цього Ольга Шаповал разом з колегами-спікерами дискусії розкрили кілька важливих питань зустрічі:

📌 як війна впливає на стан української економіки;
📌 чому сьогодні не модно та не престижно бути підприємцем;
📌 наскільки Україні потрібна економічна просвіта;
📌 чи може громадянське суспільство бути частиною економічної метасистеми країни, чи його доля бути «вічним» контролером та стояти осторонь.

Що Харківський ІТ Кластер думає про майбутнє міста?

«ІТ-спільнота хоче якнайшвидше повернутись у рідний Харків і робить все для цього — ІТ-фахівці регулярно підтримують місто. Наприклад, у довоєнному 2021 році ком’юніті задонатило понад 500 мільйонів гривень для реалізації різних соціальних проєктів міста, а у 2022 році було зібрано понад 1 мільярду гривень на гуманітарні, соціальні і військові потреби і це не враховуючи особисті волонтерські ініціативи ІТ-компаній та їх фахівців», — з гордістю розказує Ольга Шаповал.

Змінити на краще свою країну й місто можемо тільки ми самі, якщо візьмемо на себе відповідальність за щось конкретне й будемо діяти. Закордонні інвестори і донори можуть нам допомогти, але вони не зроблять цього замість нас. Майбутнє нашої країни в наших руках — руках суспільства, якому жити в цій країні, яке є майбутнім цієї країни.

«Не треба чекати якогось міфічного «після війни», треба починати відновлювати нову Україну зараз», — цитата Ольги Шаповал.

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною великих змін! Будуємо країну майбутнього разом!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. IT4Life допомога від айтівців для контрнаступу
  2. kids2it-majbutnye-vzhe-tut
  3. Започатковані партнерства, реальні угоди можливості від Kharkiv IT Cluster

Коментарі