Літня школа 2023-2-min

ЛОЛ-2023: понад 150 школярів взяло участь в Літній школі з профільного спрямування Q-BIT

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

22 серпня відбулося урочисте закриття XVII літньої школи профілю математика-інформатика «ЛОЛ-2023». Під час якого відбулося підведення результатів, обмін думками й враження від участі в «ЛОЛ-2023».

Що таке «ЛОЛ-2023»?

З 8 по 22 серпня 2023 Молодіжне наукове товариство «Q-BIT» та Центр класичної освіти «Кобра» провели XVII літню школу профілю математика-інформатика «ЛОЛ-2023» для понад 150 школярів 5-11 класів, здебільшого Харківської області.

🤔«ЛОЛ-2023» — унікальний проєкт Молодіжне наукове товариство «Q-BIT» та Центр класичної освіти «Кобра», який 17 років створили талановиті харківські викладачі-ентузіасти. Наразі школа є одним із наймасовіших заходів для школярів із математики й інформатики в Україні.

Цьогорічна школа особлива тим, що вона організована в партнерстві з Віденським університетом. Зокрема, для учнів старших класів і випускників у межах ЛОЛ-2023 було організовано міжнародну австрійсько-українську онлайн школу «Kharkiv-Vienna Summer Science School». Також, заняття в школі проводили Заслужені вчителі України, призери міжнародних і всеукраїнських змагань з математики й програмування, фахівці з різних країн світу.

«Одна з фішок цьогорічної Літньої школи — створення талісманів школи — «Піфагора й Паскаліни», які зустрічали школярів в усіх задачах з програмування й математики. Їх зустрічали учасники квесту, а також з ними можна було познайомитися на інших активностях. Піфагор — це австрійський пінчер, він математик, а Паскаліна — українська порода кішки левкой, вона програмістка» — зазначив Микола Арзубов, представник Молодіжного наукового товариства «Q-BIT».

Основними цілями й завданнями літньої школи є пропаганда наукових знань і розвиток у молоді інтересу до наукової діяльності, активізація роботи спецкурсів, гуртків, наукових товариств, створення оптимальних умов для виявлення обдарованих і талановитих школярів і студентів, їхнього подальшого інтелектуального розвитку й професійної орієнтації.

«Kharkiv IT Cluster завжди тримає руку на пульсі освіти й долучається до освітніх проєктів задля підтримки талановитої молоді. Адже розвиток освіти є нашим одним з пріоритетів діяльності. І проєкт Літньої школи не є винятком» — зазначила Уляна Шумей, координаторка освітніх проєктів Kharkiv IT Cluster.

Щоб підтримати завзятість школярів, більше познайомити їх між собою та надати дітлахам відчути себе в ролі ІТ-спеціалістів Kharkiv IT Cluster провів ряд активностей. Зокрема, команда Kharkiv IT Cluster захопила учнів 5-6 класів «Веселими тимбілдінгами», а учнів 7-9 класів познайомила зі світом ІТ через профорієнтаційну гру Kids2IT.

Як це було читайте на нашому сайті за посиланнями: 👇

Харківський ІТ Кластер завжди радий долучатися до проєктів, які підтримують юних геніїв, адже саме за ними майбутнє українських технологій.

Дякуємо всім хто горить ідеєю розвитку якісної ІТ-освіти й підтримки молоді, адже це сприяє розвитку України.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі новин шкільного світу

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. kids2it-likarnya-v-kysheni-chy-sortuvach-lego-2
  2. lol-2023-teambuilding-gra-zipsovanyj-telefon-2

Коментарі