Літній табір від IT STEP Academy!

Літній табір від IT STEP Academy!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Дорогі батьки зі світу IT! Чи шукаєте ви чудову можливість забезпечити захоплюючий та навчальний літній відпочинок для своїх дітей? Ми маємо саме те, що вам потрібно!

IT STEP Academy радо оголошує про спеціальну пропозицію для співробітників ІТ-компаній, які мають дітей. Ми знаємо, наскільки важливо для вас забезпечити незабутнє літо вашим малюкам, тому готуємо щось особливе!

Літній табір від IT STEP Academy

Це чарівне поєднання веселощів, дружньої атмосфери та навчання для дітей віком від 7 до 15 років. Завдяки партнерству з провідними ІТ-експертами, ми створили програму, яка допоможе вашим дітям розкрити свій творчий потенціал та розвинути в них навички майбутнього.

Програма літнього табору заснована на вивченні цифрових технологій, програмування, дизайну та багатьох інших захоплюючих сфер в IT. Ваші діти матимуть можливість на практиці дослідити світ програмування, створити власні проекти та навіть отримати перші власні IT досягнення!

Найкраща частина цієї пропозиції

Це наша спеціальна знижка для співробітників ІТ-компаній. Ми розуміємо, наскільки важливо для вас забезпечити найкращі умови для своїх дітей, тому пропонуємо вам знижку на участь в нашому літньому таборі.

Не зволікайте! Запрошуємо вас відвідати веб-сайт ІТ STEP Academy та дізнатися більше про наш літній табір IT STEP Academy: https://itstep.kh.ua/summer-camp

Там ви знайдете повну інформацію про програму та наші партнерські проекти, які роблять нас унікальними.

Поспішайте зареєструвати свою дитину, оскільки місця обмежені! Забезпечте своїй дитині незабутнє літо, сповнене веселощів та можливостей розвитку в сфері IT. Разом з IT STEP Academy ми створюємо майбутнє вже сьогодні!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. академія IT STEP
  2. 96139

Коментарі