Лекція про Embedded Systems: воркшоп за проектом Open IT

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

22 травня в Науковому парку Синергія Харківського національного університету радіоелектроніки відбувся воркшоп з теми Embedded Systems.

Провели його фахівець з робототехніки Павло Трофимов і фахівець в області програмування вбудованих систем Іван Шевцов.

Спікери представили публіці продукцію компанії НВО “Вертикаль”, при розробці якої використовується вбудоване ПО і описали тонкощі роботи. Відповіли на запитання в тому числі за технологіями розробки, які застосовуються у компанії. Інженер-розробник, Embedded-програміст, Шевцов Іван розповів про особливості мікроконтролерів і їх програмуванні, основних структурах вбудованого ПО. На прикладах розповів про аналіз та методи оптимізації вбудованого ПО.

Крім цього вони описали процеси створення роботів,  повноцінного функціоналу робототехніки і дали класифікацію етапів розвитку цієї динамічної сфери.

«Ми хочемо, щоб роботи замінили людину в сфері послуг, на роботах в небезпечних умовах праці, в зоні підвищеної радіації і несприятливих температурних умовах», – зазначив Павло, підкреслюючи важливість розвитку цієї галузі науки для людства.

Під кінець презентації кожен міг поспілкуватися зі спікерами.

Завершальний  воркшоп від IT Cluster відбудеться вже 30 травня в Харківському авіаційному інституті і буде присвячений темі «Професія DevOps».

Таким чином, в рамках проекту Open IT Харківський IT Кластер знайомить студентів зі спектром напрямків ІТ галузі і допомагає обрати проект, до якого є хист.

 

Коментарі