КВАРТИРИ ДЛЯ ЖИТТЯ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

КВАРТИРИ ДЛЯ ЖИТТЯ ТА ІНВЕСТИЦІЙ В ЖК DIXIE apartments

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

– 350 м до ст. м. Наукова

– Новий будинок на тихій вулиці

– Квартири від 22-52 м2

– Вигода -20% на старті продажів

 

Квартира – хороший фінансовий актив, який можна потім здавати в оренду. Все ж чудово жити, наприклад, в 10 хвилинах ходьби від крутих атракціонів, солодкої вати і білочок. Тут є Ботанічний сад, Саржин Яр, Лісопарк, Зоопарк, парк імені Шевченка, парк імені Горького – улюблені місця для відпочинку городян. Житло в такому районі – просто «жирне» місце. Хочеш футбол на площі – дивись з тисячами фанатів, а хочеш – в Саржиному Яру рибку лови.

 

▪️ ШВИДКА ОКУПНІСТЬ

На етапі 0 циклу вартість квадратного метру – 27 000 грн. ($ 1080), після здачі в експлуатацію – прогнозована вартість від 33 750 грн. ($ 1350.). З огляду на що DIXIE apartments знаходиться в самому центрі міста, то знайти орендарів не складе труднощів. Наявність поруч зручної транспортної розв’язки, 4 ВНЗ, станції метро та розвиненої інфраструктури для роботи, навчання, дозвілля і життя, дасть змогу здавати житло за найкращою ціною!

▪️ ПОДУМАЙТЕ ВЖЕ ЗАРАЗ – прибутковість 25%

До слова, якщо придбати квартиру в DIXIE зараз, щомісячний платіж по кредиту менше орендної плати. Є про що подумати – це точно! BE SMART В ВИБОРІ ЖИТЛА!

Житловий комплекс DIXIE – light inside. Безперервний рух життя.

 

Надати більше інформації?

Ваш особистий менеджер Олександра – 38 095 750 80 80.

Коментарі