ProfClub: кваліфіковані викладачі — якісна вища освіта

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

15 листопада відбулася чергова зустріч у межах проєкту «ProfClub», який націлений на підвищення кваліфікації та актуалізацію знань викладачів IT-дисциплін у ЗВО й закладах професійної технічної освіти 💻

Деталі зустрічі

🔊 Спікеркою виступила старша інженерка компанії ЕРАМ й лекторка програми EPAM UniversityСерафима Бабіч, з темою «Data Analysis. Від студента до ефективного Junior-a»

Один із ключових аспектів, який висвітлили під час зустрічі, — актуальні напрями в Data практиці. Серафима Бабіч поділилася багаторічним досвідом і найпопулярнішими інструментами ETL, DWH, DAV, а також ресурсами для самостійного вивчення, що є важливими для викладачів та їхніх студентів.

Паралельно спікерка акцентувала увагу на базових навичках і технологіях для успішного старту кар’єри студентів в IT після завершення університетів. Інтерактивний формат зустрічі дозволив викладачам не лише дізнатися теоретичні аспекти від експерта, але й поставити питання під час вебінару.

Суттєвим аспектом події стало те, що викладачі мали можливість поринути в обговорення не лише щодо конкретної теми виступу, але й стосовно загальної освітньої стратегії. Це стало важливим кроком у формуванні обґрунтованих рішень для поліпшення освітнього процесу.

Якщо у Вас виникли питання або потрібна додаткова інформація, будь ласка, звертайтеся до проєктної менеджерки Марії Рудинськоїeducation3@it-kharkiv.com,

або пишіть в телеграм-чат клубу ProfClub:

Телеграм-чат ProfClub

Ми закликаємо викладачів долучатися до майбутніх заходів і спільно підвищувати рівень освіти. 

ProfClub — це не лише майданчик для обміну знаннями, але й катализатор позитивних освітніх змін 👨‍🎓

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. prof2it-vstygnit-doluchytysya-anglomovnyj-kurs-iz-javascript-dlya-vykladachiv
  2. profclub-proyekt-dlya-it-vykladachiv
  3. vidbulasya-persha-zustrich-novogo-sezonu-profesijnogo-kom-yuniti-profclub-by-kharkiv-it-cluster

Коментарі