Історія партнерства Kharkiv IT Cluster та КПІ імені Ігоря Сікорського

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Травень став дуже активним місяцем для нашої освітньої команди, та воно й не дивно. Освіта не стоїть на місці та й ми разом з нею біжимо!

17 травня освітня команда Kharkiv IT Cluster знову зустрілась з керівництвом Радіотехнічного факультету, аби обговорити перспективи подальшої співпраці. Незважаючи на короткий строк знайомства, ми вже можемо похвалитись великими успіхами в сумісному розвитку ІТ-галузі України!

Трохи більше ніж півроку тому Kharkiv IT Cluster познайовся з Радіотехнічним факультетом Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського. З того часу студенти та викладачі вже неодноразово долучались не тільки до освітніх ініціатив Kharkiv IT Cluster, але й до реалізації спільних проєктів!

Так, наприклад, Kharkiv IT Cluster разом з компаніями-учасниками стали партнерами інженерного military-хакатону SmaRTF у 2022 році, куди долучились ментори з ІТ-компаній до розробки різноманітних військових прототипів та підготували подарунки для переможців.

Невдовзі після цього на Радіотехнічному факультеті відбулося круглий стіл з роботодавцями по обговоренню освітніх програм разом зі стейкхолдерами та роботодавцями галузі. До заходу долучилось багато компаній-партнерів факультету, а також компанії-учасниці Kharkiv IT Cluster. Дуже цінно, що викладачі та керівництво не побоялись вийти та відкрито запитати роботодавців, що саме потрібно покращити в навчальному процесі, щоб майбутні випускники вже після випуску були готові до активної роботи за спеціальністю.

Окрім того, студенти та абітурієнти КПІ імені Ігоря Сікорського неодноразово брали участь у постійних освітніх ініціативах Kharkiv IT Cluster, таких як Kids2IT, Open IT та інших.

Kharkiv IT Cluster пишається співпрацею з Радіотехнічним факультетом КПІ імені Ігоря Сікорського. Не зупиняємось та будуємо довгострокові плани на шляху до розквіту ІТ-індустрії України!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. NVIDIA визнала SoftServe партнером року
  2. Започатковані партнерства, реальні угоди можливості від Kharkiv IT Cluster

Коментарі