Всесвітньо відома «конотопська відьма»: кейс компанії Gameloft

Всесвітньо відома «конотопська відьма»: кейс компанії Gameloft

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія-мембер Kharkiv IT Cluster Gameloft — видавець та розробник відеоігор зі штаб-квартирою в Парижі та студіями по всьому світу. Команда розробляє ігри для різноманітних платформ та співпрацює з такими всесвітньо відомими компаніями, як Marvel, Disney, Illumination.

Як й інші ІТ-компанії, які активно долучилися до кібервійни з початку повномасштабного вторгнення, Gameloft також робить свій внесок в інформаційний опір: розробляє український продукт, додає національних культурних персонажів у глобальні версії своїх ігор та посідає місця у номінаціях на міжнародних конкурсах.

Про популяризацію української культури на міжнародному рівні та відьмочку від Gameloft, яка точно не залишить нікого байдужим, — розповість Kharkiv IT Cluster.

Українські мотиви на світовій арені

Команда Gameloft розробила персонаж войовничої українки, яку назвала Конотопською відьмою. Цією новиною компанія поділилася на своїй сторінці в Instagram. Також нещодавно додали українську локалізацію в останньому апдейті гри.

Конотопська відьма — легендарна постать українського фольклору. Кажуть, що вона була могутньою чарівницею, яка жила в місті Конотоп, що на Сході України.

За легендою, конотопська відьма була відома своєю магічною силою, якою допомагала людям у місті. Вона мала здатність зцілювати хворих, передбачати майбутнє та захищати місто від зла.

Конотопська відьма також вважалася людиною мудрості та знань, і багато людей зверталися до неї за порадою та керівництвом. Легенда про неї передається з покоління в покоління в українському фольклорі. Вона продовжує захоплювати та надихати людей донині.

У грі Конотопська відьма представлена войовничою українською дівчиною. Вона наділена могутньою супер силою. Персонаж озброєна красою та вогневою потужністю, здатна знищувати натовпи ворогів великим вибухом так схожим на бавовну. Команда Idle Siege розробила найкрутішого командира або, правильніше сказати, командирку.

vsesvitno-vidoma-konotopska-vidma-kejs-kompaniyi-gameloft-414x217 Всесвітньо відома «конотопська відьма»: кейс компанії Gameloft

«Неймовірно приємно не просто інтегрувати українські мотиви у гру, а й усвідомлювати, що наша відьмочка вже припала до душі гравцям у всьому світі», — зазначила команда у своїй соціальній мережі.

Тож, якщо ти вважаєш себе могутнім полководцем, то мерщій на Нескорені острови! Там ти зможеш перевірити себе на міцність та пройти низку випробувань, прокачати вміння приймати стратегічні рішення. Тож бий в барабани та веди свою армію на війну в простому військовому симуляторі IDLE SIEGE!

# КРАЩА ЗАРУБІЖНА МОБІЛЬНА ВІДЕОГРА

На сайті Академії мистецтв та технологій відеоігор проводиться конкурс на найкращі відеоігри 2023 року.
Від компанії Gameloft представлена гра IDLE SIEGE в номінації # КРАЩА ЗАРУБІЖНА МОБІЛЬНА ВІДЕОГРА. Тут нагороджують відеоігри, розроблені за кордоном за їх винятковий характер і які спеціально створені для мобільних платформах.

Ви також можете підтримати компанію Gameloft для перемоги у цій номінації за посиланням.

 

Kharkiv IT Cluster пишається тим, що такі компанії-учасники, як Gameloft, популяризують українську культуру на світовій арені, а також представляють Україну на міжнародних конкурсах завдяки якісним продуктам.

Рекомендовані матеріали

  1. SoftServe отримав міжнародну нагороду

Коментарі