Компанія VERNA виконала комплексні проекти по створенню IT-інфраструктури для 13 магазинів в ТРЦ NIKOLSKY

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія VERNA виконала комплексні проекти по створенню IT-інфраструктури для 13 магазинів в ТРЦ NIKOLSKY — новому найбільшому торгово розважальному центрі Харкова.


Проектування, монтаж та налаштування IT систем VERNA виконала для магазинів: Intertop, Brocard, Geox, Scetchers, Timberland, Ecco, Pandora, Люксоптика, KIKO, Marc O`Polo, Vans, Armani і TheNorceFace.


Комплекс по відкриттю нових магазинів, зазвичай включає проектування та монтаж мереж WiFi і СКС, систем відеоспостереження, монтаж всього IT-обладнання, завантаження необхідного для роботи програмного забезпечення, налаштування баз даних і відеоархівів, технічне обладнання касових місць і робочих місць адміністрації.

У деяких магазинах фахівці VERNA впровадили системи відеоаналітики, необхідні маркетингу та службі безпеки для оптимізації роботи роздрібних мереж.

Такі комплексні проекти VERNA виконує в рамках постійно діючих контрактів з проектування, монтажу та обслуговування ІТ-інфраструктури для цих роздрібних мереж по всій Україні.


Перед відкриттям магазину інженери VERNA проводять стандартне тестування всіх IT систем і компонентів магазинів, які відкриваються.

У день відкриття фахівці VERNA надають технічний супровід кожному з магазинів. Після запуску магазинів Служба технічної підтримки IT-обладнання та користувачів VERNA прийняла на обслуговування інфраструктуру всіх 13 магазинів.


Довідка про ТРЦ NIKOLSKY:

NIKOLSKY один з найбільших торгових центрів Харкова, розташований в самому центрі міста. Загальна площа 105 000 кв. м. NIKOLSKY — ТРЦ з потужними компонентами шопінгу та дозвілля. У ньому розмістилися крім роздрібних магазинів світових і українських брендів, ресторани, кінотеатр, боулінг, спортивний клуб з басейном.

Коментарі