банер для публікації WebMeridian

Історія незламності: як команда WebMeridian впоралася з викликом сучасності

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Війна для ІТ-компаній — це не лише виклик та етап кардинальних змін. Зараз ми поринемо в унікальну та зворушливу історію, як компанія-учасник WebMeridian пройшла шлях від лютого до сьогодні й зберегла потужність і жагу до роботи!

Чим неповторна експертиза WebMeridian?

WebMeridian — це українська компанія, яка створює рішення для eCommerce на основі Magento, Shopify, Shopware, WooCommerce, React.js. Це означає, що до команди звертаються клієнти, які прагнуть створити успішний інтернет-магазин зі зрозумілим, витончено продуманим сайтом. Вони без сумніву його й отримують, адже WebMeridian — команда справжніх професіоналів, які з теплом та майстерністю ставляться до роботи.

WebMeridian приєдналися до Kharkiv IT Cluster ще в 2021 році. На той момент в команди було два офіси: в Харкові та в Черкасах, — та клієнти по всьому світові. Мемберство в Kharkiv IT Cluster стало наступним кроком для команди — ми разом почали розвивати інноваційне IT-середовище!

Про історію створення, експертизу та команду WebMeridian читайте в нашому матеріалі.

Той самий початок…

Стрімкий розвиток, жагу до постійного вдосконалення та теплі робочі будні в офісі з командою на мить зупинила лють та агресія, яка бездумно вторглася на терени нашої держави.

Більшість працівників WebMeridian знаходилася в Харкові, тому задля безпеки кожного члена та відновлення роботи над проєктами компанія допомогла команді релокуватися до відносно спокійних місць. «Люди у WebMeridian — це велика сила», — саме завдяки головній цінності — людям — компанії вдалося швидко встати на ноги.

Адаптаційний період для компанії тривав приблизно півтори місяці. За цей час вдалося релокувати техніку та важливі речі з харківського в новостворений чернівецький офіс, а головне — люди опинилися в безпечних містах. До кінця березня 80% команди розподілилися по спокійних регіонах України й за її межами та відновити стабільну роботу.

«Харківський офіс існував до середини квітня 2022, після чого 17 квітня поруч із будівлею прилетіла ракета і знищила майже весь офіс. Частково вистояв. Офіс у Черкасах довелося перманентно закрити», — згадує команда.

Хоча команда попрощалася з двома офісами, упевненість у плідній сумісній праці та надія на зустріч в новому офісі не вщухли. Так і сталося — чернівецький офіс тепер є місцем не лише роботи, а й теплих зустрічей команди. Ви тільки подивіться на вид, який спостерігають працівники WebMeridian!

office_WebMeridian-414x414 Історія незламності: як команда WebMeridian впоралася з викликом сучасності

Фото зі сторінки WebMeridian у Facebook

Відновлення, праця, літо

На літо припав основний стабілізаційний етап в компанії. Період усвідомлення, злості, яка переросла в жагу відновлення та суцільної модернізації.

Ремоут. Для когось це слово звучить погрозливо та лячно, однак команда без страху взялася за адаптацію всіх робочих процесів під цей формат. Під кінець літа WebMeridian не лише повністю перебудували підхід до роботи в повному ремоут-форматі, але й оновили мерч в патріотичних кольорах та надіслали подарункові бокси з патріотичним наповненням усім членам команди до дня Програміста.

За яскравими фотографіями нового мерча мерщій за покликанням до Інстаграму WebMeridian!

Сила — в команді!

Паралельно з відновленням роботи над проєктами, оптимізацією організаційних процесів стояло питання людей. Війна — це набір стресових ситуацій, які впливають на команду. Тому важливо було не загубити єдність, подбати про внутрішній стан кожного члена та створити умови не лише для праці, а й для вдалого продуктивного відпочинку.

«На початку осені нам вдалося відновити всю систему плюшок та бонусів, а також відновити систему Performance і Salary Review», — зазначає команда.

Івенти — це один із ефективних способів зібрати команду в затишку й просто поговорити про буденність (і не тільки). WebMeridian як ніхто знається на тому, як вигадати зустріч, на якій хочеться вмикати камеру! Саме тому перетворити один з таких традиційних івентів в онлайн-формат не стало проблемою. Happy Friday команда проводила й раніше, однак лише віч-на-віч в офлайні. Тепер це регулярна серія онлайн-зустрічей, на яких команда із запалом обговорює важливі та цікаві питання.

«На першому онлайн-івенті обговорили цікаві факти з про працівників, на наступному будемо торкнемося цікавинок про міста, у яких зараз проживають наші люди!» — ділиться інсайдами команда.

До свят WebMeridian ставиться із любов’ю та бажанням допомогти.

«Усі івенти зараз у нас відбуваються у форматі благодійних акцій. Наприклад, Halloween charity auction — проводимо благодійні збори для підтримки ЗСУ», — повідомляє команда.

На таких ініціативах в середньому команда збирає 25 тисяч грн за раз. WebMeridian впевнені, що це найкращий вид святкування в теперішніх умовах.

WebMeridian_comanda-1-scaled-414x233 Історія незламності: як команда WebMeridian впоралася з викликом сучасності

Ця історія має кінець, однак історія WebMeridian продовжується і, ми впевнені, скоро вона поповниться новою частиною — «Розвиток компанії після Перемоги». На цьому етапі WebMeridian вправно борються з викликами та примножують свою міць, братерство й професіоналізм, створюють власні ініціативи та активно беруть участь в житті ІТ-спільноти Kharkiv IT Cluster!

Ми пишаємось, що наше ком’юніті повниться справжніми героями ІТ-індустрії, які не піддалися згубній паніці, а продовжили впевнено стояти та розвивати українське ІТ. Kharkiv IT Cluster радий розповісти на весь світ сильні історії, які надихають та примножують впевненість не лише в ІТ-сфері, але й в нашому непоборному народові.

Так, ця історія закінчується. Однак незабаром початок іншої. Переможної.

 

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. банер для публікації
  2. банер із зображенням команди Playwing

Коментарі