Junior Club

Команда Kharkiv IT Cluster разом з учасниками Junior Club відвідали Cowork.Inc!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Junior Club — закрите edu-community найвмотивованіших студентів Харкова

У межах Junior Club ми запрошуємо спікерів з IT-компаній і робимо інтро учасникам до світу soft skills, розповідаємо про управління проєктами та як увійти до IT.

festival-480x480 Команда Kharkiv IT Cluster разом з учасниками Junior Club відвідали Cowork.Inc!

Цього липня ми разом з інкубатором Cowork.Inc організували зустріч для нових учасників проєкту Junior Club, зробили невеличкий нетворкінг зі спікером і барбекю на свіжому повітрі! Це був чудовий досвід, особливо для наших студентів!

IMG_7192-320x480 Команда Kharkiv IT Cluster разом з учасниками Junior Club відвідали Cowork.Inc! IMG_7047-320x480 Команда Kharkiv IT Cluster разом з учасниками Junior Club відвідали Cowork.Inc!

Чому ми замутили це саме з Cowork.Inc?

Організатор інкубатора Павло Ткаченко зацікавився нашим проєктом і прагнув поспілкуватися з учасниками особисто, бо тремтить від нових ідей, які так часто можна почути від молоді!
Примітка: Cowork.Inc втілює ідеї у стартапи та привертає увагу інвесторів до проєктів!

IMG_7154-640x427 Команда Kharkiv IT Cluster разом з учасниками Junior Club відвідали Cowork.Inc! IMG_7139-640x427 Команда Kharkiv IT Cluster разом з учасниками Junior Club відвідали Cowork.Inc!

festival-480x480 Команда Kharkiv IT Cluster разом з учасниками Junior Club відвідали Cowork.Inc!

Ось дещо про Cowork.Inc: Cowork.Inc — це екосистема креативних просторів для розвитку, роботи й відпочинку. Інкубатор залучає творчі стартапи, проводить регулярні заходи та лекції, а коворкінг об’єднує фрилансерів

IMG_7070-1-640x427 Команда Kharkiv IT Cluster разом з учасниками Junior Club відвідали Cowork.Inc! IMG_7014-640x427 Команда Kharkiv IT Cluster разом з учасниками Junior Club відвідали Cowork.Inc!

Та найцікавіше — це концепція інкубатору Cowork.Inc: до 1 вересня цього року інкубатор приймає заявки на участь в інкубаційній програмі.

Заявкою буде резюме. (Якщо ви вже маєте стартап, заповнюйте форму тут. Якщо ви ще розробляєте власну ідею, пишіть на адресу електронної пошти Павла paul.tkachenco@gmail.com)

Наступним етапом буде співбесіда, після чого з учасників будуть сформовані команди, які протягом 10 місяців працюватимуть над ідеєю продукту, його створенням і виведенням на ринок.

IMG_7055-640x427 Команда Kharkiv IT Cluster разом з учасниками Junior Club відвідали Cowork.Inc! IMG_7092-640x427 Команда Kharkiv IT Cluster разом з учасниками Junior Club відвідали Cowork.Inc!

P. S.: Протягом цього періоду інкубатор Cowork.Inc здійснюватиме загальну підтримку команд на всіх етапах розвитку.
P. P. S.: Інкубатор отримує 3 % від стартапу в разі успішного закриття стартапом першого раунду інвестицій.

festival-480x480 Команда Kharkiv IT Cluster разом з учасниками Junior Club відвідали Cowork.Inc!

Приєднуйтесь до спілки однодумців Cowork.Inc і втілюйте мрії в життя!

А ми в Kharkiv IT Cluster хочемо ще раз подякувати Павлу та його команді за теплу зустріч і знов чекаємо на спільні заходи!

IMG_7181-scaled-640x427 Команда Kharkiv IT Cluster разом з учасниками Junior Club відвідали Cowork.Inc! IMG_7196-640x427 Команда Kharkiv IT Cluster разом з учасниками Junior Club відвідали Cowork.Inc!

P. S.: Якщо що, там, унизу, реєстрація на наші освітні проєкти, заглядайте!)

Реєстрація на проєкт Open IT  Телеграм-канал Open IT  Телеграм-канал Cowork.Inc

І прокачуйтесь разом із Kharkiv IT Cluster!

Communication, work, experience — it’s all you need!

Коментарі