Книги для розвитку soft skills

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Крім знань у професії, в сучасному світі важливо володіти soft skills, тобто неспеціалізованими навичками. Наприклад, вміння домовлятись, знаходити інформацію і обробляти її, вести переговори і презентації, керувати власним часом. Такі навички підвищують твою конкурентоздатність та ефективність.

Kharkiv IT Cluster підготував для тебе підбірку книг, які прокачають soft skills:

  • «Джедайські техніки» Максима Дорофеєва. Автор детально розповість про те, як влаштоване наше мислення, розум і пам’ять. А як тільки ти зрозумієш, як усе це працює, автор дасть купу практичних порад, як концентруватись, формулювати задачі та встигати більше.
  • «Нові правила ділового листування» Максима Ільяхова. Книга присвячена правилами ділового спілкування. Автор вмістив велику кількість прикладів, щоб ти зміг навчитись писати комерційні пропозиції, відповіді та прохання клієнтам та інші робочі листи.
  • «Спочатку скажіть ні» Джима Кемпа. Книга навчить, як правильно вести переговори, оцінювати опонента, відстоювати свою точку зору. А перш за все, автор розповість, як керувати власною поведінкою, адже саме від нас залежить подальший розвиток діалогу.
  • «Спитай маму» Роба Фітцпатрика. Автор книги поділиться, які питання ставити замовникам, цільовій аудиторії та партнерам. А також, дасть зрозуміти, які відповіді надаються із ввічливості та не несуть цінності, і як уникнути соціально бажаних відповідей. 

Книги — це безмежне джерело теорії, порад та лайфхаків. Проте важливо застосовувати все на практиці. Тож обирай книгу, опис якої сподобався найбільше, вбирай теорію та починай практикуватись вже зараз.

Досягай успіху разом з Kharkiv IT Cluster та чекай на наші нові колекції книг!

Коментарі