Kids2IT ー твій перший крок в ІТ!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Навчальний процес не привід концентруватися лише на навчанні! Насамперед, це чудова нагода отримати цінний досвід, поспілкуватися із справжніми спеціалістами та навіть, можливо, обрати професійний напрям у якому цікаво розвиватися! Наш проєкт Кids2IT ー якраз дає таку можливість!

22 вересня Kharkiv IT Cluster спільно з ментором В’ячеславом Коцюбою, .NET Software Developer з компанії SoftServe провів профорієнтаційну гру Kids2IT у стінах Харківського наукового ліцею-інтернату «Обдарованість».

Vse-na-FB-2-1-414x233 Kids2IT ー твій перший крок в ІТ!

Під час гри діти мали нагоду зануритися у реалії IT-спеціалістів: дизайнера, програміста, тестувальника, бізнес-аналітика, проєктного менеджера, Product Owner-а та Sales Manager-а. Під керівництвом кваліфікованого ментора, діти дізналися про основні цикли розробки продукту та прокачали навички роботи в команді.

Razdelytely-dlya-sajta_JC1-1-414x29 Kids2IT ー твій перший крок в ІТ!

Ініціативність, активність та творчий запал допоміг дітям не тільки придумати, а й наочно продемонструвати та презентувати голографічний браслет та прокачаний VR-шлем.

Vse-na-FB-3-414x233 Kids2IT ー твій перший крок в ІТ!

Ми вдячні ментору В’ячеславу Коцюбі, що проявив ініціативу та взяв участь у грі Kids2IT!

Razdelytely-dlya-sajta_JC1-1-414x29 Kids2IT ー твій перший крок в ІТ!

Kharkiv IT Cluster радий інтересу зі сторони шкіл до нашого проєкту! Адже саме зі шкільної освіти починається розвиток нового високотехнологічного покоління нашого міста!

З Kharkiv IT Cluster ー разом вперед до нових звершень!

Коментарі