як пройшов івент Kids2IT

Kids2IT: Шлях в ІТ. Як це було з Ігорем Багаєвим, СТО at Vilmate!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

11 травня відбулась онлайн-зустріч з Ігорем Багаєвим, який займає позицію CTO в компанії Vilmate. Захід відвідали понад 35 школярів та вчителів 🤩

Відсутність досвіду не перепона!

Свою кар‘єру в IT Ігор починав із сайту мобільних ігор. Тоді він тільки закінчив університет і, оскільки не мав досвіду, йому спочатку давали просту роботу, яка здавалася дуже важкою. Завдяки постійній кропіткій праці Ігор зміг досягти швидкого професійного розвитку. Вже зараз він – технічний директор компанії Vilmate.

У Vilmate команда Ігоря займається невеликими проєктами, переважно стартапами.Завдяки Ігорю сьогодні учні дізналися, які професії існують в ІТ, які обов‘язки кожного члена команди та які навички потрібні у кожній з ІТ-професій.

Чому треба працювати в ІТ?

«Сьогодні ІТ – це глобальна сфера діяльності. Ти можеш працювати у будь-якому куточку світу на подібних проєктах. Це дає тобі можливість вибору саме того проєкту, який тобі більше подобається. До того ж, ІТ – це не тільки про написання коду. Саме відчуття зробленої праці та допомоги іншим надихає мене продовжувати працювати в IT», – ділиться враженнями Ігор Багаєв.

Яку мову треба вивчати початківцю?

«Перше, що спадає на думку – це JavaScript, але там є багато нюансів. JavaScript – це web-мова.Одночасно разом із нею треба вивчати HTML і CSS. Вони загалом не складні і, що прикольно, ти одразу бачиш результат. Але всі вони дуже потрібні, тому що на JavaScript пишеться Frontend-код для веб додатків. Також на JavaScript можна писати деякі види мобільних додатків. І на ньому ж можна писати Backend-код. Тобто, JavaScript скрізь і він дуже гнучкий», – вважає спікер.

Враження учасників

«Конструктивно, пізнавально, чудово. Спонукає задуматись. Дає той вогник та бажання вчити мови», – натхненно коментує зустріч Ілля Петров, першокурсник комп’ютерного коледжу.

Учителі теж були на зустрічі. Анастасія Василенко, вчителька Харківської санаторної школи номер 13, підсумувала: «Дякую за зустріч. Дуже інформативно та цікаво. Учні вже біжать вчити англійську».

Kharkiv IT Cluster дякує компанії Vilmate та особисто Ігорю за продуктивну зустріч!

Повний запис зустрічі можна подивитися на нашому YouTube

Повний запис зустрічі 

Скоріш реєструйся на наступну зустріч, яка відбудеться 16.05 о 17:00, за посиланням:

Зареєструватися на наступну зустріч

Рекомендовані матеріали

  1. HR МЕНЕДЖЕР В IT-КОМПАНИИ – НЕТЕХНІЧНІ ПРОФЕСІЇ В IT
  2. IT-компанія VILMATE повернулася до Харкова!
  3. проєкт Kids2IT, учні створюють інноваційну технологію
  4. Перші кроки в ІТ з Олею Харченко
  5. баннер для сайта
  6. Kids2it: Як розвиватись в ІТ з NIX

Коментарі