Kids2IT: Шалені емоції та відкриття на грі Kids2IT від Kharkiv IT Cluster в Комп’ютерній Академії ШАГ!💥

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

☄️3 листопада профорієнтаційна гра «Айтішник — це не тільки програміст!» об’єднала амбітних тінейджерів Комп’ютерної Академії ШАГ. Активні та прогресивні учасники гри не тільки дізналися про топові професії в IT, а й опинитися в їх ролі за допомогою Kharkiv IT Cluster. 

Для більшості учасників сфера IT ще є незрозумілою. Вони пов’язують її виключно з комп’ютером та інтернетом. Саме тому координатори гри запропонували побудувати дерево асоціацій і спробувати себе в ролі, яка  зацікавила їх найбільш.

🪐Результатом роботи групи учасників стало «Диво крісло» — саме так був названий проєкт. Команда генерувала ідею за ідеєю, що дозволило описати та включити найважливіші функції до нового продукту, а саме: масажну систему, систему кондиціонування, рухомі LED-монітори тощо. Завершенням гри стала презентація проєкту, де Sales Manager креативно представив продукт менторам.

Ми безмежно пишаємося, що на грі діти з кожною хвилиною захоплювалися грою та по завершенню чітко розуміли, що дійсно айтішник — це не тільки програміст!

💫Ми щиро дякуємо нашим учасникам за круті ідеї! Впевнені, що ми дуже скоро побачимось на новій грі Kids2IT!🔥

Коментарі